• WV-SBV131M

    security camera, hd security camera, cctv security camera, hd security camera, cctv

WV-SBV131M
Wytrzymała kamera do monitoringu

Ta kamera HD do monitoringu, zaprojektowana pod kątem zastosowań w sektorze transportowym, jest nie tylko wyposażona w zaawansowane funkcje, ale charakteryzuje się też stopniami ochrony IP6K9K i IP66, które gwarantują jej maksymalną trwałość. Dzięki swojej wyjątkowej wytrzymałości ta kamera nadaje się do wielu różnych zastosowań i sprawdza się szczególnie dobrze w trudnych warunkach wymagających trwałych urządzeń. Jej obudowa została wykonana z odlewanego aluminium, dzięki czemu jest chroniona przed silnymi wstrząsami. Obudowa chroni ją też przed uszkodzeniami układu optycznego wskutek wstrząsów mechanicznych.  

Ta kamera do monitoringu jest również wyposażona w moduł grzewczy i wiatrak chłodzący, które pozwalają na płynną pracę w każdej temperaturze. Funkcje te uzupełnia odporność na wodę i pył. Poza dużą wytrzymałością ta kamera gwarantuje również wysoką jakość obrazów i elastyczność pracy w wielu różnych warunkach. Na przykład w przypadku montażu na pojeździe funkcje kompensacji silnych źródeł światła oraz adaptacyjnego rozszerzenia czerni utrzymują wysoką jakość obrazu bez względu na warunki oświetleniowe.

Obudowa kamery jest odporna na zadrapania, co chroni ją przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, na przykład myjkami wysokociśnieniowymi (w przypadku montażu na pojeździe). Dzięki jej wysokiej wytrzymałości kamerę można zamontować na takich pojazdach jak pociągi, autobusy, wagony, a także pojazdy transportowe i opancerzone. Kamera zapewnia szeroki kąt widzenia, nawet w przypadku zamontowania jej z boku pojazdu. W celu zrekompensowania widoku z kamer bocznych funkcja montażu z boku pozwala użytkownikowi na ustawienie kąta widzenia układu bez względu na jego pozycję. 

Więcej informacji o tej kamerze można znaleźć w arkuszu specyfikacji na karcie „Podręczniki” u góry tej strony. Możesz też kliknąć poniższy przycisk, aby się z nami skontaktować. 

Główne cechy

  • Obrazy Full HD 1080p z maks. szybkością 30 kl./s
  • Technologia VIQS (Variable Image Quality on Specified Area) — zmienna jakość obrazu zależnie od obszaru
  • Kompresja H.264
  • Kompensacja silnych źródeł światła
  • Szeroki zakres dynamiczny