Phone number: +44 (0) 2070226530
Phone number: +44 (0) 2070226530
Current language: Polski

Video Management Software

Video Insight to najnowsza technologia wideomonitoringu, łącząca zaawansowane funkcji VMS klasy korporacyjnej, optymalizację sprzętu oraz wydajność ekonomiczną w jednym rozbudowanym systemie.

Współcześnie wiele programów do zarządzania wideo IP charakteryzuje się niepotrzebną złożonością i nadętą infrastrukturą, a ich koszty są zbyt wysokie. Video Insight to łatwa w użyciu otwarta platforma do zarządzania wideo, zapewniająca pełną świadomość sytuacyjną oraz bezkonkurencyjną szczegółowość informacji. Nie tylko skraca czas dochodzeń, ale też zapewnia o wiele lepszą ochronę ogólną.

To zaawansowane rozwiązanie VMS rejestruje i przechowuje nagrania z monitoringu wideo z całej sieci i zarządza nimi w jednej lub wielu lokalizacjach. Ponadto obsługuje najszerszą gamę kamer analogowych i IP. Oprogramowanie Security Management w ramach platformy Video Insight świetnie się nadaje do konfiguracji wieloobiektowych, m.in. w szkołach, uniwersytetach, monitoringach miejskich, systemach służb porządkowych, transporcie oraz małych i średnich firmach wymagających skalowalnego i zarazem łatwego w obsłudze oprogramowania.

Video Insight to najnowsza technologia wideomonitoringu, łącząca zaawansowane funkcje VMS klasy korporacyjnej, optymalizację sprzętu oraz wydajność ekonomiczną w jednym rozbudowanym systemie. 

 

Global VideoInsight Website