Phone number: +44 (0) 2070226530
Phone number: +44 (0) 2070226530
Current language: Polski
  • TECHNOLOGIA ZABEZPIECZEŃ

Technologia True 4K

Technologia True 4K firmy Panasonic to zdecydowanie więcej niż standardowa rozdzielczość 4K. Zapewnia ona lepszą i bardziej niezawodną jakość obrazu i ma na celu przekształcenie działalności firmy. Nasza technologia True 4K ma wiele innowacyjnych i atrakcyjnych cech z technicznego i praktycznego punktu widzenia. Na przykład szerszy zakres i duży zasięg oznacza, że do zastąpienia innego systemu wymagane jest mniej kamer. 

Co wyróżnia technologię True 4K firmy Panasonic?

Istnieje wiele czynników, które składają się na jakość naszej technologii True 4K:

Jakość obrazu i rozdzielczość True 4K: panasonic, true 4k, 4k security camera, surveillance camera, security technology, 4k security system

Stała kamera kopułkowa True 4K firmy Panasonic charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością obrazu rozumianą ogólnie, ale również zachowuje tę wysoką jakość podczas powiększania i ustawiania ostrości różnych obszarów obrazu. 

Kamery True 4K firmy Panasonic zachowują szczegóły we wszystkich obszarach obrazu, podczas gdy w kamerach innych producentów następuje znaczny spadek jakości w otaczających obszarach, co jest sprzeczne z koncepcją kamery 4K o wysokiej rozdzielczości, której zaletą jest szerokokątny obraz.

Dzięki naszej technologii True 4K nie trzeba się martwić rozmiarem nagrań i jego wpływem na przepustowość, ponieważ nagrania zarejestrowane w tej technologii mają 1/7 typowego rozmiaru nagrania w rozdzielczości 4K, co sprawia, że obsługa systemu zabezpieczeń w formacie 4K jest bardziej wydajna.  

  

 

 

Możliwość pracy przy słabym świetle kamery 4K wysokiej jakości:

4k security camera, 4k security system, 4k security, panasonic, true 4k

Nasza technologia True 4K zapewnia również doskonałe działanie przy słabym świetle. Zachowuje szczegółowość i czytelność we wszystkich obszarach obrazu pomimo słabego oświetlenia. 

Połączenie wbudowanej matrycy 12 MP o wysokiej czułości oraz obiektywu Panasonic True 4K o otworze F1,6 pozwala uzyskać wyjątkową czułość kamery 4K nawet przy słabym świetle o wartości 0,3 luksa. Wbudowana dioda LED emitująca podczerwień umożliwia podświetlanie podczerwienią obszaru oddalonego o 30 m, co poprawia działanie przy słabym świetle.

 

 

 

 

 

 

Obiektyw optyczny 4K o kącie widzenia od 16–100 stopni:

4k security camera, 4k security system, true 4k, panasonic, surveillance camera

Nasza seria True 4K została również opracowana pod kątem ograniczenia kosztów instalacji i obsługi dzięki niezwykle szerokiemu kątowi widzenia pojedynczej kamery. Obraz przedstawia parking centrum handlowego (47,567 m2) zarejestrowany przez 21 kamer Panasonic True 4K. Pokrycie tego obszaru wymagałoby użycia 70 kamer HD. Dzięki zastosowaniu kamer z serii 4K w systemie zabezpieczeń można uzyskać 57% spadek* kosztów związanych z obsługą zabezpieczeń. 

Oprócz zmniejszenia całkowitych kosztów ta cecha systemu zabezpieczeń formatu 4K przyczynia się do ograniczenia trudności i czasu związanego z instalacją i konserwacją oraz liczby pracowników potrzebnych do obsługi systemu ze względu na jego mniejszy rozmiar. 

* W okresie 7 lat

 

 

Technologia True 4K firmy Panasonic została opracowana w celu poprawy działania systemu zabezpieczeń przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów i nakładu pracy związanego z typowym systemem zabezpieczeń formatu 4K.

 

Produkty zgodne z technologią True 4K:

WV-SFV781L 

WV-SPV781L 

WV-SFN480 

WV-SFV481