• Freedom to feel Secure: Panasonic Security, CCTV and Video Surveillance - Security Solutions | Panasonic Business

Informacje o rozwiązaniach zabezpieczających

Seria rozwiązań zabezpieczających firmy Panasonic zawiera opłacalne produkty wysokiej jakości i nie ogranicza się tylko do monitoringu

Zabezpieczenia Panasonic są oparte na wieloletnim doświadczeniu w produkcji urządzeń do monitoringu o jakości umożliwiającej wykorzystanie nagrań w charakterze materiałów dowodowych. Gwarantują one najwyższą jakość obrazów w dowolnym środowisku dzięki wykorzystaniu niezawodnych i zaawansowanych technologicznie kamer oraz systemów rejestrowania obrazów doskonalonych w ciągu ostatnich 50 lat. Ciągle poszerzana gama produktów zabezpieczających składa się z licznych inteligentnych funkcji. Wiele z nich umożliwia łatwą integrację w celu stworzenia pełnego, niezawodnego i opłacalnego systemu zabezpieczającego.

Produkty zabezpieczające firmy Panasonic

W naszej obecnej ofercie znajdują się liczne produkty dostosowane do wielu różnych zastosowań — od w pełni zintegrowanych systemów zabezpieczających po pojedyncze elementy, na przykład kamery do monitoringu, systemy kontroli dostępu, alarmy przeciwpożarowe. Dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii wszystkie te elementy można łączyć z istniejącymi systemami zabezpieczeń.

Monitoring wideo wysokiej jakości

Produkujemy szeroką gamę rozwiązań do monitoringu wideo dbających o bezpieczeństwo firm. W zależności od modelu nasze kamery do monitoringu nagrywają obrazy w rozdzielczościach od SD do True 4K (4096 × 2160 pikseli). Kamery do monitoringu 4K są wyposażone w obiektywy szerokokątne i wykorzystują kompresję H.264. Dzięki nim mogą one nagrywać nieskazitelne obrazy w niezwykle wysokiej jakości, a zapisane pliki zajmują o wiele mniej miejsca niż standardowe pliki nagrań, co dodatkowo obniża koszty operacyjne. Nasze dwie kamery HD typu bullet wykorzystują takie technologie jak automatyczna regulacja tylnej płaszczyzny ostrości oraz inteligentne kodowanie, które znacznie skracają czas montażu oraz obniżają koszt posiadania. Pełną gamę produktów do monitoringu wideo Panasonic można znaleźć tutaj.

Alarmy przeciwpożarowe — rozwiązania

Firma Panasonic od ponad 30 lat zajmuje się produkcją alarmów przeciwpożarowych odpowiednich zarówno do dużych, jak i małych instalacji. System EBL512 możne składać się z maksymalnie 30 600 urządzeń połączonych za pośrednictwem 30 paneli sterowania, z czego każdy z nich jest wyposażony w 4 pętle detekcyjne, natomiast do mniejszego, samodzielnego systemu EBL128 można podłączyć do 255 urządzeń.  Te systemy przeciwpożarowe są niezawodne i zmniejszają liczbę fałszywych alarmów. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu inteligentnych technologii Panasonic w panelach sterowania oraz detektorach. Innowacje technologiczne firmy Panasonic umożliwiają również zintegrowanie tych produktów z systemami do monitoringu wideo za pośrednictwem oprogramowania WV-ASM200 i WV-ASM970.

Kontrola dostępu

Bravida (Integrated by Panasonic) to system zintegrowanych zabezpieczeń. Węzły Bravida można łączyć z alarmami przeciwpożarowymi, produktami do monitoringu wideo oraz oprogramowaniem firmy Panasonic w celu stworzenia spójnego, łatwego w montażu oraz kompleksowego systemu zabezpieczeń. Aby uzyskać więcej informacji o produktach do kontroli dostępu, kliknij tutaj.

Inteligentne technologie

Technologie Panasonic, na przykład inteligentne kodowanie czy VIQS (ang. Variable Image Quality on Specified Area — zmienna jakość obrazu na określonym obszarze) zostały opracowane w celu redukcji kosztów operacyjnych poprzez zmniejszenie rozmiarów zapisanych plików. Automatyczna regulacja tylnej płaszczyzny ostrości oraz powłoka hydrofilowa zmniejszają czas montażu i konserwacji, a rozdzielczość True 4K umożliwia wyświetlanie ostrych obrazów wysokiej jakości oraz uchwycenie każdego szczegółu. 

Nasze inteligentne sieci zabezpieczające umożliwiają nie tylko monitoring wideo, ale także analizy danych operacyjnych i marketingowych w czasie rzeczywistym, a także szereg zastosowań związanych z obsługą klienta. 

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij poniższy przycisk „Kontakt”.