• Kontrola dostępu
    Panasonic Access Control Solutions

Kontrola dostępu

Bravida (Integrated by Panasonic) to jeden z najlepszych systemów zintegrowanych zabezpieczeń.

Rozwiązanie Bravida (Integrated by Panasonic) sprawdza się najlepiej w sytuacjach, w których klient stosuje złożone zabezpieczenia, a także w przypadku firm i organizacji zatrudniających wielu pracowników, gdzie dynamiczny przepływ informacji wiąże się z zapotrzebowaniem na przyjazne użytkownikom funkcje zarządzania bezpieczeństwem.

Zaletą systemu jest nieskomplikowana integracja różnych funkcji. Są to m.in. kontrola dostępu, monitoring, alarmy antywłamaniowe i przeciwpożarowe ze standardowym interfejsem usprawniającym zarządzanie (np. OPC — funkcje kontrolne; Data Service (DS) — łączność z zewnętrznymi bazami danych).

Sieciowy system zabezpieczeń Bravida (Integrated by Panasonic) został opracowany z myślą o uproszczeniu instalacji i eksploatacji. Systemy zabezpieczeń, takie jak alarm antywłamaniowy, kontrola dostępu czy ostrzeżenie o pożarze można zintegrować w ramach jednej platformy systemowej — Bravida (Integrated by Panasonic).

Oprogramowanie Bravida (Integrated by Panasonic) opracowane dla systemów Windows zapewnia przyjazny użytkownikowi, znany interfejs, który umożliwia graficzne przedstawianie danych i kontrolowanie funkcji. Do zarządzania rozwiązaniem Bravida (Integrated by Panasonic) może posłużyć nieograniczona liczba stacji operatora.

Integra Easy Connect (IEC)
Nasz standardowy interfejs IEC ułatwia integrację komponentów. IEC służy jako interfejs innych systemów, głównie administracyjnych i przeznaczonych do eksportowania danych.

Integra Smartcard Solution (ISS)
Bravida (Integrated by Panasonic) to jedno z czołowych rozwiązań na rynku technologii RFID i Smart Card, takich jak Mifare. Pozwala ono na zastosowanie wielu standardów technologicznych i integrację nawet 99 różnych systemów kart. Aktualnie są obsługiwane standardy Mifare Classic, Mifare Desfire, Mifare Plus S i Mifare Plus X z wszystkimi trzema poziomami zabezpieczeń.

W celu zapewnienia zróżnicowanych opcji uwierzytelniania i dostępu administracyjnego rozwiązanie Bravida (Integrated by Panasonic) można podzielić na kilka odrębnych systemów. To najbardziej elastyczna baza danych na rynku.