Phone number: +44 (0) 2070226530
Phone number: +44 (0) 2070226530
Current language: Polski

Korzyści z uzyskania statusu oficjalnego partnera B2B firmy Panasonic

Szerokie możliwości znajdowania nowych klientów i rozwijania swojej firmy

Zostań oficjalnym partnerem B2B Panasonic

Jako sprzedawca, system integrator, dystrybutor lub konsultant specjalizujący się w monitoringu wideo lub widoe intercomach możesz swobodnie cieszyć się wszelkimi przywilejami oficjalnego partnera Panasonic w zakresie systemów bezpieczeństwa. Odpowiednio do poziomu partnerstwa udzielimy Ci specjalnego wsparcia, w tym 5-letniej gwarancji i szybkich wymian, dostępu do szkoleń oraz informacji technicznych i marketingowych. Pomożemy Ci także w pozyskiwaniu nowych klientów, przyznamy dostęp do wykazu punktów sprzedaży, ekskluzywnych wydarzeń i promocji. Nic nie powinno Cię powstrzymywać, jeśli szukasz nowych klientów i sposobów rozwijania swojej firmy. 

Jako nasz partner masz dostęp do następujących korzyści:

  • duże możliwości sprzedaży, w tym wstępnie zakwalifikowani potencjalni klienci
  • wsparcie specjalistów
  • wyjątkowe promocje
  • specjalistyczne szkolenie
  • dostęp do całego portalu dla partnerów.

Dostęp do wszystkich obszarów w naszej bibliotece informacji o produktach

Biblioteka zawiera dokumenty marketingowe i techniczne dla każdego produktu firmy Panasonic – zdjęcia, specyfikacje, podręczniki obsługi i instalacji, oprogramowanie sprzętowe i informacje o szkoleniach. W naszej bibliotece w portalu możesz łatwo znajdować odpowiedzi na pytania klientów i informacje potrzebne do poprawienia jakości usług. Możesz także być na bieżąco z najnowszymi promocjami i wyjątkowymi inicjatywami opracowywanymi pod kątem pomocy w przyciąganiu nowych okazji biznesowych. To wszystko jest dostępne na jednej platformie i tylko partnerzy handlowi firmy Panasonic mają do niej wyłączne prawa dostępu.

Będziemy wysyłać do Ciebie nowych klientów

Otrzymujemy wiele informacji o potencjalnych użytkownikach końcowych, którzy są zainteresowani jakimś rozwiązaniem lub konkretnym produktem, i możemy te informacje przekazywać Tobie. Poza tym, nasze strony z wykazem sprzedawców detalicznych odwiedza codziennie około 2000 potencjalnych klientów, szukając autoryzowanego sprzedawcy produktów firmy Panasonic. Dlatego zamieszczenie nazwy Twojej firmy na naszych stronach „Gdzie kupić” otwiera przed Tobą dodatkowe możliwości zwiększenia sprzedaży.

Zapewnij sobie aktualną wiedzę i kwalifikacje

Jako nasz partner będziesz mieć także możliwość brania udziału w wyjątkowych programach szkoleniowych.

Prowadzone początkowo online, a potem z udziałem osobistym szkolenia mają dwie istotne zalety. Po pierwsze, pozwolą Ci zaoferować klientom bardziej profesjonalne porady dotyczące wyboru technologii. Po drugie, postępy w szkoleniu przekładają się na kolejne poziomy uczestnictwa w programie partnerskim. Uczestnictwo w programie partnerskim daje Ci natychmiastową możliwość korzystania z katalogu bezpłatnych szkoleń online w ramach Akademii Panasonic. Dowiedz się więcej o Akademii Panasonic

Schemat programu dla partnerów w zakresie systemów bezpieczeństwa

Korzyści Partner niezarejestrowany Partner zarejestrowany Premium Partner
Baza danych i promocje w portalu dla partnerów
Kursy szkoleniowe w Akademii
Dostęp do systemu zgłaszania problemów
5 lat gwarancji na produkt
Rozszerzona wymiana produktów
Wzmianka na stronie Gdzie kupić
Rozszerzone informacje w portalu dla partnerów B2B
Bezpośrednie przydzielanie potencjalnych klientów
Wydarzenia dla partnerów/ okrągłe stoły
Bezpośredni dostęp do centrum rozwiązań biznesowych
Zniżka na zestaw demonstracyjny
Możliwość korzystania z logo partnera premium

Zarejestruj się już dziś

Program partnerski Panasonic dla sprzedawców, integratorów systemów, dystrybutorów i konsultantów specjalizujących się w monitoringu wideo i systemach wideofonicznych obejmuje kilka poziomów: Twoja akredytacja i przysługujące przywileje będą zależeć od rodzaju firmy, ukończonych szkoleń oraz stopnia zaangażowania we współpracę z nami.

Aby zarejestrować się i korzystać z programu lojalnościowego B2B Panasonic: