Nowa kamera dozorowa dedykowana dla sektora bankowego

Panasonic rozszerzył linię wandaloodpornych kamer sieciowych, przeznaczonych między innymi do monitorowania bankomatów. Model WV-SW115 został wyposażony w technologię Super Dynamic, umożliwiającą detekcję twarzy.
WV-SW115 wyróżnia szeroki kąt widzenia 104 stopni oraz dyskretny wygląd. Model został zaprojektowany z myślą o nadzorowaniu takich obiektów, jak banki, sklepy czy hotele. Kamera o kompaktowym rozmiarze jest odporna na uderzenia oraz wodę. Ponadto jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym warunkom atmosferycznym, a także atakom ze strony wandali.
Technologia Super Dynamic HD oferuje wysoką czułość i wyraźny obraz z możliwością rozpoznawania twarzy, nawet w warunkach mocnego oświetlenia, które może występować np. przy wejściu do sklepu czy banku. Kamera może pracować zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy przez 24 godziny na dobę.

Kamera jest wyposażona w gniazdo dla kart pamięci SDHC/SD do nagrywania ręcznego i tworzenia kopii zapasowych w razie awarii sieci. Urządzenie oferuje transmisję obrazu w wielu strumieniach H.264 i JPEG, zapewniając jednocześnie monitoring w czasie rzeczywistym i nagrywanie w wysokiej rozdzielczości.