• WV-SBV131M

    security camera, hd security camera, cctv security camera, hd security camera, cctv

Monitoring środków transportu - Panasonic zaprezentował nowe kamery sieciowe

Panasonic wprowadził na rynek dwie wytrzymałe kamery sieciowe przeznaczone do monitorowania pociągów, autobusów oraz samochodów dostawczych.

Kamera Full HD WV-SBV131M oraz HD WV-SBV111M zapewniają wysokiej jakości obraz nawet w warunkach słabego oświetlenia. Jest to możliwe dzięki funkcjom High Light Compensation (HLC) oraz Adaptive Black Stretch (ABS), które poprawiają widoczność zaciemnionych obszarów i jednocześnie tłumią zbyt jasne światło, jak na przykład światła reflektorów samochodowych. Oznacza to, że kamery mogą dłużej utrzymywać tryb koloru i dostarczać wyraźne, jasne i ostre zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych.

- Funkcje zainstalowane w nowych kamerach Panasonic zapewniają niezrównaną jakość obrazu niezależnie od warunków zawnętrznych. Modele są bardzo wytrzymałe, zamontowane na zewnątrz pojazdu są w stanie przetrwać najtrudniejsze warunki, na przykład w myjni wysokociśnieniowej. Ich wytrzymałość, niezawodność i doskonała jakość obrazu sprawiają, że kamery te są doskonałym rozwiązaniem dla branży transportowej – mówi Gerard Fígols, Product Marketing Manager Security Solutions w Panasonic.

Aby spełnić wymagania pracy na zewnątrz, kamery posiadają zintegrowaną obudowę z kloszem odpornym na zarysowania. Umożliwiają także pracę w szerokim zakresie temperatur, są wytrzymałe na wstrząsy i wibracje. O ich wytrzymałości świadczy między innymi stopnień ochrony IP6K9K oraz IP66.

Kamery Panasonic WV-SBV131M i WV-SBV111M można zamontować na takich pojazdach, jak pociągi, autobusy, a także pojazdy transportowe i opancerzone. Każda z nich zapewnia szeroki kąt widzenia, dzięki czemu urządzenie może monitorować obszar 11 m wzdłuż boku pojazdu, eliminując przy tym martwe pole. Opcjonalnie możliwy jest też podgląd obszaru nawet do 20 m za pojazdem, dzięki któremu kamera dostarczy wiarygodne zdjęcia w razie jakiegokolwiek wypadku.

Więcej informacji na temat systemów zabezpieczeń Panasonic można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/systemy-zabezpieczen/.