Akademia rozwiązań zabezpieczających Panasonic

Możliwość realizowania szkoleń we własnym tempie 

Rozszerz i potwierdź certyfikatem swoje doświadczenie w dziedzinie systemów bezpieczeństwa 

W ramach programu partnerskiego Panasonic oferuje platformę szkoleniową przygotowaną specjalnie z myślą o profesjonalistach z zakresu systemów bezpieczeństwa, takich jak Ty: sprzedawcach, integratorach systemów, konsultantach i dystrybutorach. Obejmuje ona różne szkolenia pomagające osiągnąć różne poziomy umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę o systemach monitoringu wideo i systemach wideofonicznych firmy Panasonic oraz zdobyć specjalnych certyfikaty Panasonic.

Dla końcowych użytkowników naszych technologii szkolenie Panasonic stanowi gwarancję wyższej jakości usług i większego profesjonalizmu w kwestii wdrażania projektów, a także otwiera nowe możliwości dla Twojej firmy.

Specjalistom z branży systemów bezpieczeństwa szkolenie umożliwia:

  • Oferowanie klientom lepszych usług
  • Pogłębienie wiedzy o produktach Panasonic wśród personelu swojej firmy
  • Dostęp do aktualnych informacji o najnowszych technologiach na rynku
  • Uzyskanie akredytacji Panasonic dla systemów monitoringu wideo i systemów wideofonicznych
  • Zyskaj widoczną przewagę nad konkurencją

Korzystaj z możliwości poszerzania swojej wiedzy we własnym tempie w Akademii Panasonic

Większa wiedza o produktach jest zawsze istotnym aktywem w Twojej firmie. To podstawa bardziej efektywnej i odpowiedniej obsługi klientów, tworzenia możliwości sprzedaży droższych produktów i sprzedaży krzyżowej oraz osiągania widocznej przewagi nad konkurencją.

Teraz, dzięki programowi partnerskiemu B2B Panasonic i Akademii Panasonic, można upowszechnić tę wiedzę wśród zespołów sprzedażowych.

Struktura programu

Program obejmuje kilka poziomów akredytacji:

Pierwszy poziom obejmuje samouczki dostępne online w portalu Akademii. Ta platforma e-learningowa zapewnia swobodę nauki we własnym tempie. Wystarczy zalogować się w portalu dla partnerów Panasonic B2B, ukończyć poziom online i odebrać cyfrowy certyfikat potwierdzający realizację kursu. Dostępnych jest kilka opcji szkoleń online, w tym kurs poświęcony systemom wideofonicznym oraz różne kursy z podstaw monitoringu wideo.  Po uzyskaniu pierwszego certyfikatu można przejść na kolejne poziomy szkolenia.

Szkolenia na wyższych poziomach – Expert i Advanced Expert – wymagają osobistego uczestnictwa i mogą się odbywać w centrum szkoleń przy europejskiej siedzibie firmy w Wiesbaden (Niemcy) lub w innych miejscach w Europie. Są one prowadzone w małych grupach pod nadzorem instruktora będącego doświadczonym specjalistą firmy Panasonic.

Poziom Expert obejmuje przegląd asortymentu oraz szczegółowe opisy cech i funkcji. Po ukończeniu tych zajęć uczestnicy otrzymają certyfikat Panasonic Expert i będą mogli brać udział w kolejnych kursach poszerzających wiedzę.

Ukończenie szkolenia Expert uprawnia do uczestnictwa w szkoleniu Advanced Expert. W trakcie tego 2-dniowego kursu z udziałem osobistym zdobędziesz jeszcze większą wiedzę o produktach. W trakcie ćwiczeń praktycznych dogłębnie poznasz zaawansowane funkcje, a jako partner z certyfikatem Advanced Expert uzyskasz dostęp do jeszcze większej liczby kursów online oraz możliwość osobistego uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez specjalistów.

Ta kilkuetapowa ścieżka szkoleń prowadzi do uzyskania certyfikatu Panasonic, który pomoże rozwinąć Twoją firmę i podnieść poziom zadowolenia klientów.

Zyskaj więcej korzyści w programie partnerskim

Program partnerski to znacznie więcej niż tylko edukacja w zakresie produktów Panasonic. Poprzez akredytację uzyskaną w ramach szkolenia podniesiesz swój poziom partnerstwa, zyskasz więcej zweryfikowanych potencjalnych klientów i otrzymasz rekomendacje na naszej stronie „Gdzie kupić” w witrynie Panasonic Business. To da Ci okazję zaprezentowania swojej eksperckiej wiedzy o produktach Panasonic szerszej grupie odbiorców.

Jak się zarejestrować

Jeśli należysz do programu partnerskiego, masz automatycznie dostęp do Akademii.

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w programie: