Wiadomości - Visual System Solutions | Panasonic Business
  • Wiadomości i wydarzenia

Wiadomości

28/06/2018

Podczas targów InfoComm 2018 Panasonic przedstawił nową serię profesjonalnych ekranów SQ1. Modele zapewniają rozdzielczość 4K i dostępne będą w rozmiarach 86 i 98 cali.

Ekrany o jasności 500cd/m2 i przekątnych 86 i 98 cali są doskonałym rozwiązaniem dla rynku digital signage, świetnie sprawdzą się także w salach wykładowych i konferencyjnych. Seria SQ1 wyróżnia się lekką i smukłą konstrukcją, a dzięki jasnej i trwałej matrycy gwarantuje najwyższą jakość obrazu, pracując w trybie 24/7.

23/05/2018

Za pomocą swoich technologii audiowizualnych Panasonic zrekonstruował malowidła z Kaplicy Sykstyńskiej. Niezwykły multimedialny spektakl w Audytorium della Conziliazione był połączeniem projekcji wideo, muzyki i specjalnych efektów świetlnych.

18/04/2018

W Medialonie podczas festiwalu FuoriSalone Panasonic obchodzi setną rocznicę swojego istnienia. W ramach wydarzenia firma prezentuje instalację o nazwie “Air Inventions”.

6/02/2018

Jedną z nowości Panasonic podczas tegorocznych targów ISE jest laserowo-fosforowy projektor 4K+ o nazwie PT-RQ22K - przeznaczony do wydarzeń scenicznych oraz stałych instalacji. Ponadto firma prezentuje interaktywne monitory z technologią wielodotykową ShadowSense, a także urządzenia zintegrowane z aplikacją do transmisji danych LinkRay.

Pages