Main product image
TH-42AF1-SST DISCONTINUED
Główne cechy

Przekątna 42 cale, jasność 500 cd/m², całodobowa praca

Wyświetlacz interaktywny z 10-punktowym sterowaniem wielodotykowym oraz technologią ShadowSense(TM)

Na działanie technologii dotykowej nie ma wpływu natężenie światła — pozostaje sprawna nawet w jasnym otoczeniu.

Wysokowydajne rozwiązanie SoC (System on a Chip) z czterordzeniowym procesorem 1 GHz, pamięcią operacyjną o pojemności 1 GB oraz pamięcią wewnętrzną o pojemności 8 GB.

Łatwy montaż i prosta obsługa. Bez kabli i urządzeń zewnętrznych.

Superprecyzyjny ekran interaktywny, na którym możesz polegać. Łączy precyzyjną oraz trwałą technologię ShadowSense Touch z samodzielnym rozwiązaniem SoC i opartym na systemie Android rozwiązaniem OpenPort PLATFORM. Idealny w przypadku interaktywnych punktów sprzedażowych i oznakowania wskazującego drogę.

  TH-55AF1-SST TH-49AF1-SST TH-42AF1-SST
Rozmiar ekranu 55 cali (1387 mm) 49 cali (1232 mm) 42 cale (1064 mm)
Jasność 500 cd/m² 500 cd/m² 500 cd/m²
Panel LCD IPS/E-LED IPS/E-LED IPS/E-LED

 

  • Wysoka precyzja dotyku
  • Krótki czas reakcji
  • Wytrzymałość i niezawodność
  • Prostota obsługi
  • Technologia OpenPort PLATFORM ułatwiająca zarządzanie 

 

Wyjątkowa precyzja i krótki czas reakcji

Interaktywne ekrany z serii AF1-SST korzystają z technologii ShadowSense™, aby zapewnić wysoką precyzję dotyku i krótki czas reakcji. Zastosowane czujniki pozwalają na wykrycie cienia obiektu i ustalenie jego dokładnej pozycji. Ekrany automatycznie wykrywają rodzaj sygnału wejściowego, np. dotknięcie palcem, rysikiem czy gumką, i odpowiednio dostosowują się do niego. Mogą nawet rozpoznawać i ignorować przypadkowe dotknięcia.

Wbudowana niezawodność  

Zarówno podzespoły, jak i oprogramowanie stworzono z myślą o niezawodności, dzięki czemu ekrany z tej serii doskonale sprawdzają się w miejscach publicznych jako wyświetlacze informacyjne. Ekrany dotykowe, wykonane z hartowanego bezpiecznego szkła o grubości 4 mm, są wytrzymałe i odporne na działanie kurzu, a także ignorują obecność obiektów blokujących czujniki. Zostały stworzone z myślą o całodobowej pracy i mogą zostać wyposażone w oprogramowanie ostrzegawcze, które będzie informowało o wykrytych nieprawidłowościach.

Intuicyjność i łatwość obsługi

Seria AF1-SST została opracowana z myślą o łatwej obsłudze. Precyzyjna technologia ekranów dotykowych sprawdza się nawet w intensywnym oświetleniu. Co więcej, jasność na poziomie 500 cd/m² i szerokie kąty widzenia panelu IPS ułatwiają odczytywanie zawartości. Wytrzymałe szkło ma również gładką, antyodblaskową powierzchnię, na której łatwo się rysuje i pisze.

 

Elastyczny wybór rozmiaru

Ekrany dotykowe są dostępne w trzech różnych rozmiarach: 42, 49 i 55 cali. Ekrany można zamontować w orientacji pionowej lub poziomej, co ułatwia stworzenie punktów samoobsługowych czy sprzedażowych.

Bezproblemowa obsługa dzięki technologii OpenPort PLATFORM

Ekrany z serii AF1-SST pracują pod kontrolą technologii OpenPort PLATFORM, naszego oprogramowania opartego na systemie operacyjnym Android ze zintegrowanym rozwiązaniem SoC (System on a Chip), dzięki czemu do ich obsługi nie jest potrzebny zewnętrzny komputer.  Nawigacja za pomocą dotyku pozwala na zarządzanie treścią bezpośrednio na ekranie, co sprawia, że klawiatura ani mysz nie są potrzebne. Technologia OpenPort PLATFORM wprowadza szeroki wybór funkcji, w tym wbudowany odtwarzacz multimedialny, który obsługuje coraz większą liczbę aplikacji CMS, ułatwiając tym samym instalację wyświetlaczy i zarządzanie nimi. 

Łatwa instalacja i zarządzanie

Dzięki technologii OpenPort PLATFORM wyświetlacze obsługują łączność Wi-Fi. Pozwala to nie tylko na łatwe połączenie z Internetem, ale również na montaż w lokalizacjach poza zasięgiem kabli sieciowych, a także zdalne zarządzanie za pomocą aplikacji CMS lub oprogramowania Panasonic Multi Monitoring and Control. Połączenie ekranów z chmurą upraszcza instalację aktualizacji oraz zarządzanie urządzeniami, co z kolei prowadzi do ograniczenia kosztów.

POKAŻ WIĘCEJ

Technologia

Kliknij na ikonę, aby dowiedzieć się więcej o stosowanych technologiach

Interactive Logo PNG   LED Logo PNG Open Port PLATFORM White Logo PNG 500cdm2PNG IPS LogoPNG 247 Operation Logo PNG Protective Glass Logo JPEG   Multi Touch Logo PNG   Anti Glare Haze10
Marketing
Spec Sheets
Product
Image Data

Service and Support

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no key services available.

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no other services available.

Specifications

Specification documents
Brightness 500 cd/m2
Contrast Ratio 1300:1
Aspect Ratio 16:9
Response Time 8 ms (GtoG)
Effective Display Area (W x H) 984 x 574 mm
Number of Pixels (H x V) 1920 x 1080 pixels
Panel Type LCD IPS Panel/LED
Viewing Angle (Horizontal/Vertical) 178°/178°(CR≧10)
Dynamic Contrast 50000:1
Weight Approx. 33,5 kg
Power Consumption 160W
Power Requirements 110-127/220-240 V AC,50/60 Hz
Operating Environment Temperature : 0℃ to 40℃(32℉ to 104℉)/Humidity: 20-80% (non-condensation)
Power Off Condition Approx.0.3W (TBD)
Bezel Width 48mm
Dimensions (W x H x D) 1032 x 622 x 90mm (with handle)
Standby Condition Approx.0.5W (TBD)
Wall-Hanging Pitch VESA Compliant 400 x 400 mm(15.8" x 15.8")
Screen Size 42-inch (1064 mm)
Dimensions (W x H x D) Excluding Handle Part 1032 x 622 x 76mm
Panel Surface Treatment Anti-Glare
Haze 10%