• LinkRay™ Technology

    The 1-2-1 mobile marketing solution

Technologia LinkRay™

Przesyłanie zawartości cyfrowej na urządzenia mobilne za pomocą światła

Technologia LinkRay™ wykorzystuje światło LED do przesyłania zawartości cyfrowej na urządzenia mobilne, zamieniając wyświetlacze Digital Signage, szyldy i źródła światła w narzędzia marketingu spersonalizowanego dla smartfonów.

Użytkownicy mogą odbierać dane wysłane z nadajników LinkRay™ za pomocą aparatu w smartfonie. Informacje można pobrać i wyświetlić w ojczystym języku użytkownika, co pozwala wzbogacić wrażenia zwiedzających w takich miejscach, jak muzea czy galerie, a także klientów w sklepach.

Zobacz, jak technologia LinkRay™ pozwala zamienić wyświetlacze Digital Signage w narzędzia marketingu spersonalizowanego.

Zalety technologii LinkRay™

Rozwiązanie LinkRay™ zapewnia niespotykany wcześniej, wygodny sposób dostępu do informacji dzięki wykorzystaniu technologii mobilnych

Skuteczne wprowadzanie na rynek dzięki analizie LinkRay™

Analiza LinkRay™ pozwala zobaczyć, kto wchodził w interakcję z określonymi produktami, a także wyświetlić informacje o zakupach lub wynikach promocji. W przypadku zastosowania kamery Panasonic z obiektywem typu rybie oko można prześledzić interakcje klienta z produktem w celu przeprowadzenia bardziej osobistej i szczegółowej analizy.

 

Konfiguracja systemu LinkRay™

Aplikacje systemu LinkRay™

Firma Panasonic opracowała bezpłatną aplikację LinkRay™ Solution na urządzenia z systemem iOS lub Android™. Użytkownicy mogą pobrać ją za darmo na obsługiwane smartfony i tablety. Udostępniła również zestaw SDK (Software Development Kit) umożliwiający współpracę z zewnętrznymi twórcami oprogramowania.

imgmaptif

 

Obsługiwane systemy operacyjne

Aby uzyskać najnowsze informacje dotyczące urządzeń przetestowanych pod kątem zgodności, odwiedź stronę:  http://panasonic.net/avc/LinkRay

Linia produktów

Kompletną ofertę można znaleźć tutaj: https://business.panasonic.pl/systemy-wizualne/monitory-z-technologi-linkray