Phone number:
Phone number:
Current language: Polski

SOLID SHINE

Projektory z technologią Solid Shine

Zastosowane w projektorach SOLID SHINE™ nowe źródło światła łączy diody LED z laserowymi, wyznaczając nowe standardy niezawodności i elastyczności.
Są to następujące modele:

SolidShine

 

Obejrzyj prezentację projektorów RT-RZ470/PT-RW430

 

Długotrwała niezawodność i wysoka jakość obrazu

Projektory SOLID SHINE zapewniają niezawodność długotrwałą jasność nieosiągalną dla konwencjonalnych projektorów lampowych.

 

Zalety ledowo-laserowego źródła światła

           Brak konieczności wymiany źródła światła i filtra powietrza oznacza znaczne zmniejszenie łącznego kosztu posiadania.

           Długotrwałe utrzymywanie doskonałej jakości obrazu i jasności.

           Piękne, żywe kolory o nasyceniu nieosiągalnym dla konwencjonalnych projektorów.

           Obraz jest wyświetlany niemal natychmiast po włączeniu, a po wyłączeniu zasilania nie trzeba
           czekać na ostygnięcie lampy. Zasilanie można z powrotem włączać od razu po wyłączeniu
           dowolną liczbę razy.

Ledowo-laserowe źródło światła umożliwia 20 000 godzin nieprzerwanej pracy

Nowe źródło światła nie wymaga konserwacji przez około 20 000 godzin*. W wielu przypadkach pozwala to przejść cały cykl modernizacji sprzętu bez konieczności serwisowania projektora. Niezawodność dodatkowo zwiększono poprzez wyeliminowanie lamp, a tym samym problemów z ich przepalaniem się. Zastosowanie starannie zaprojektowanego, hermetycznego modułu optyki pozwoliło zrezygnować z filtra powietrza i konieczności jego czyszczenia.

Dzięki zmniejszeniu kosztów związanych z wymianą lamp i utrzymywaniem ich zapasów oraz wyeliminowaniu większości prac konserwacyjnych udało się znacznie obniżyć łączny koszt eksploatacji.

 

Jasny i piękny obraz przez długi okres czasu

Model PT-RZ470/RW430 wyróżnia się jasnością 3500 lumenów, zapewniając przy tym doskonały kontrast 20 000:1 oraz szeroki zakres dynamiczny wyświetlanych obrazów. Model PT-RZ470 wyposażono też w układ DLP™ obsługujący rozdzielczość Full HD (1920 x 1080), co umożliwia wyświetlanie szczegółowych obrazów Full HD bez skalowania. Tempo spadku jasności połączonego źródła światła z diodami LED/laserowymi jest znacznie mniejsze niż w przypadku projektorów lampowych. W napędzie SOLID SHINE zastosowano wbudowany czujnik, który na bieżąco wykrywa natężenie światła generowanego przez źródło i wprowadza odpowiednie zmiany balansu bieli. Pozwala to zapewnić doskonałą jakość obrazu przez długi czas.

Kontrast wynosi aż 20 000:1, a zakres dynamiczny wyświetlanych obrazów jest szeroki. Model PT-RZ470 wyposażono też w układ DLP™ obsługujący rozdzielczość Full HD (1920 x 1080), co umożliwia wyświetlanie szczegółowych obrazów Full HD bez skalowania.

 

Ponadprzeciętna reprodukcja kolorów

Połączone źródło światła wykorzystujące diody LED/laserowe daje czystsze kolory niż konwencjonalna lampa, co pozwala odwzorowywać kolory w szerszej przestrzeni barw. Uzyskane kolory są znacznie żywsze niż w przypadku konwencjonalnych projektorów.

 

Ultraszybki napęd chroni przed efektem tęczy

W projektorach z jednoukładowym systemem DLP™ i konwencjonalną lampą wykorzystuje się koło kolorów w celu uzyskania efektu zwielokrotnienia z podziałem czasu, dzięki któremu ludzkie oko łączy wyświetlane informacje w spójny obraz o pełnej palecie barw. W przypadku projektorów PT-RZ470/RW430 zadanie to jest realizowane poprzez włączanie i wyłączanie połączonego źródła światła wykorzystującego diody LED/laserowe. Unikalny układ zasilania Panasonic zapewnia zwielokrotnienie z podziałem czasu z użyciem ultraszybkiego napędu 30x*. Generowane w ten sposób obrazy o wysokiej rozdzielczości są praktycznie pozbawione efektu tęczy**.

Niski całkowity koszt posiadania i elastyczność instalacji

Zastosowane w projektorach SOLID SHINE nowe źródło światła łączące diody LED i laserowe zapewnia około 20 000 godzin* eksploatacji bez konieczności wymiany lamp i filtrów. Przekłada się to na znacznie niższe koszty utrzymania i konserwacji.
 

Dużą trwałość systemu osiągnięto dzięki pyłoodpornej konstrukcji, a także nowo zaprojektowanemu, wydajnemu systemowi chłodzenia, który został dostosowany do nowego źródła światła. Oznacza to stabilne działanie i maksymalną niezawodność przez długi czas.
 

System można instalować na wiele sposobów dzięki obiektywowi o dwukrotnym zoomie, wyjątkowo szerokiemu zakresowi przesunięcia obiektywu i możliwości instalowania w pełnym zakresie 360 stopni. Technologia DIGITAL LINK pozwala przesyłać dane cyfrowe na duże odległości po pojedynczym kablu.
 

 

Profesjonalna integracja systemów

Natychmiastowe pojawienie się obrazu po włączeniu urządzenia

W przypadku projektorów lampowych obraz nie pojawia się od razu, ponieważ projektor musi się najpierw rozgrzać. W przypadku modelu PT-RZ470/RW430 obraz jest wyświetlany niemal natychmiast. Po wyłączeniu zasilania nie trzeba też czekać na ostygnięcie lampy, dzięki czemu można projektor szybko włączać i wyłączać tak często, jak potrzeba.

 

Nieprzerwana praca przez 24 godziny na dobę

Tradycyjne lampy nie najlepiej nadają się do nieprzerwanej pracy. 
Projektory PT-RZ470/RW430 nie zawierają jednak lamp, są wyposażone w wydajne chłodzenie i wykorzystują układ DLP™ o długiej żywotności, więc mogą z powodzeniem pracować przez całą dobę.

 

Szczegółowe informacje o dostępnych funkcjach, w tym wyświetlaniu wieloekranowym z łączeniem krawędzi, trybie portretowym, projekcji 3D i łączu Digital Link, można znaleźć na stronach produktu modeli PT-RZ470E, PT-RW430E, PT-RZ370E i PT-RW330.