• Więcej informacji na temat wyświetlaczy profesjonalnych

Profesjonalne monitory Panasonic

 

Dlaczego warto wybrać wyświetlacz Panasonic?

Wyświetlacze profesjonalne Panasonic to oczywisty wybór do zastosowań komercyjnych, takich jak prezentacje, podpis cyfrowy, emisja, najem i testowanie, zaawansowane kino domowe, turystyka i muzea. Nasze produkty pozwalają uatrakcyjnić przestrzenie publiczne, ożywić komunikację w przedsiębiorstwie lub porozumieć się z klientami za pośrednictwem innowacyjnych nośników informacyjno-reklamowych.

Oferując najodpowiedniejsze technologie LCD do każdego zastosowania oraz szereg rozmiarów — od 42 cali po 80 cali — Panasonic zapewnia rozwiązania dla wszystkich profesjonalnych środowisk komunikacji wizualnej.

Duże wyświetlacze

Seria dużych wyświetlaczy Panasonic w dosłownym znaczeniu przeniesie wizualną zawartość multimedialną na duży ekran. Począwszy od punktów sprzedaży / punktów informacyjnych, wyświetlaczy i aplikacji dla klientów biznesowych, takich jak Design Visualisation po ofertę wyświetlaczy LCD od zastosowań informacyjno-reklamowych, zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi i wyświetlacze we wzmocnionej obudowie o stopniu ochrony IP66 przeznaczone do użytku na zewnątrz.