Phone number:
Phone number:
Current language: Polski
  • SPACE PLAYER™

Space Player™

Hybrydowe rozwiązanie oświetleniowe firmy Panasonic łączy funkcje tradycyjnego źródła światła oraz projektora wideo. Jest ono przeznaczone dla placówek handlu detalicznego, muzeów i restauracji. Space Player™ jest jednocześnie i reflektorem, i projektorem, który został zabudowany w pojedynczej obudowie reflektora punktowego. Obudowę taką można montować do standardowych szyn oświetleniowych, dzięki czemu zainstalowanie i przestawianie urządzenia stają się bardzo proste. Urządzenie może być używane do stworzenia przyciągających uwagę ekspozycji muzealnych, w których zamiast statycznej grafiki wyświetlany jest ruchomy obraz. W restauracjach natomiast można je na przykład wykorzystać do zaskoczenia klientów poprzez wyświetlenie menu na powierzchni ściany lub stołu.

Space Player daje łatwość w integrowaniu projekcji wideo z już istniejącą infrastrukturą oświetleniową, bez konieczności wdrażania oddzielnego, kosztownego systemu projekcyjnego.

Space Player może rzutować projekcje we wszystkich kierunkach biegnących poniżej jego osi poziomej, a odtwarzaną zawartość można przesyłać z kart SD, komputerów i tabletów. Zastosowanie laserowego źródła światła oznacza 20 000 godzin bezawaryjnego działania.