Phone number:
Phone number:
Current language: Polski
  • Presentation &
    Collaboration Solutions

Rozwiązania dot. prezentacji i współpracy

Możliwość łatwego udostępniania zasobów, współpracy i przedstawiania informacji jeszcze nigdy nie miała takiego znaczenia: czy to w biznesie, czy w klasie szkolnej.

Tendencje społeczne i biznesowe zmierzają do punktu wspólnego i z pewnością zmienią specyfikę naszej pracy. Pojawienie się na rynku pracowników z pokolenia Z spowodowało wzrost oczekiwań. Ci młodzi ludzie wymagają takiej samej, intuicyjnej technologii, z jakiej od dawna korzystają w domu, ponieważ dzięki niej uzyskują najlepsze wyniki.

Coraz częstsze stosowanie zasad dotyczących przynoszenia własnych urządzeń (BYOD) do pracy zwiększyło różnorodność urządzeń mobilnych stosowanych w różnych firmach oraz stworzyło potrzebę zapewnienia szybkiej, otwartej, a najlepiej bezprzewodowej łączności z wieloma systemami.

Rezygnacja z czysto formalnych prezentacji na korzyść obszarów współpracy i pracy zespołowej zmieniła również technologię niezbędną w tych w tych miejscach. Normą stają się bezprzewodowe, obsługiwane „jednym kliknięciem”, multimedialne systemy do pracy grupowej. Ponadto na dobre pojawiła się konieczność natychmiastowej, zdalnej współpracy i komunikacji ze współpracownikami i klientami.

Panasonic oferuje wiele rozwiązań umożliwiających komunikację, współpracę i prezentację, stworzonych z myślą o zaspokojeniu potrzeb nowoczesnego miejsca pracy. Nasze bezprzewodowe systemy do prezentacji sprawiają, że pracownicy mogą po prostu przyjść do pracy, podłączyć się do systemu i udostępniać własne ekrany jednym naciśnięciem przycisku, przy zachowaniu wyraźnego obrazu w rozdzielczości 4K i doskonałej jakości dźwięku.  Wykluczają one również wszelkie bolączki technologiczne, pozwalają zrezygnować ze skomplikowanego okablowania oraz umożliwiają błyskawiczne dzielenie się pomysłami i informacjami, zwiększając tym samym kreatywność i wydajność.

Interaktywne wyświetlacze i tablice ożywiają treści wizualne i umożliwiają współpracę w czasie rzeczywistym w pracowni, sali lub w sieci dzięki funkcji umieszczania adnotacji i notatek na ekranie. Natomiast nasze rozwiązania w dziedzinie wideokonferencji są odpowiednio zintegrowane i zoptymalizowane tak, by można ich używać w nowoczesnym środowisku pracy natychmiast po zakupie.

Sprawdź, które z naszych najnowszych rozwiązań w zakresie prezentacji i współpracy sprawdzą się w Twojej firmie i jak mogą stać się podstawą sprawnego i elastycznego biznesu.