• WYŚWIETLACZE PREMIUM

Bardzo jasne wyświetlacze LED klasy premium dla firm

Wyświetlacze Panasonic klasy premium o dużej jasności

Zaawansowane i jasne wyświetlacze

Opracowane tak, aby zwracały na siebie uwagę przez długi czas

Przekazywanie komunikatów biznesowych teraz bardziej niż kiedykolwiek oznacza wywieranie na odbiorcach natychmiastowego wrażenia wizualnego. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych wyświetlaczy LED klasy premium o dużej jasności, które pomagają tworzyć zachwycające oznakowania Digital Signage w sklepach detalicznych, centrach handlowych, wystawach, muzeach i na lotniskach.

Wszystkie wyświetlacze z tej serii są dostosowane do całodobowej pracy i mają funkcję awaryjnego przełączania sygnału, więc treści są przekazywane bez żadnych przestojów.

Możliwość interakcji z odbiorcami

Udało nam się opracować najbardziej zaawansowane funkcje umożliwiające wchodzenie wyświetlaczy w interakcje z odbiorcami. Nasza wyjątkowa technologia LinkRay wykorzystuje światło LED do przesyłania cyfrowych treści na urządzenia mobilne, przekształcając wyświetlacze Digital Signage, szyldy oraz źródła światła w narzędzia marketingu spersonalizowanego. Informacje można wyświetlić w języku użytkownika, co pozwala wzbogacić wrażenia zwiedzających w takich miejscach jak muzea czy galerie, a także klientów w sklepach. Platforma LinkRay ma wbudowaną funkcję analityczną, za pomocą której sprawdzisz, ilu odwiedzających oglądało treści na wyświetlaczu.

* Aplikacja LinkRay™ na urządzenia przenośne z systemem iOS/Android™

Odwiedź naszą stronę poświęconą technologii LinkRay™ w tym miejscu lub zapoznaj się naszą ofertą wyświetlaczy poniżej.