Current language: Polski
  • Visual System Solutions

PANASONIC UDOSKONALA DOŚWIADCZENIA FANÓW E-SPORTU DZIĘKI AKTUALIZACJI HFR DO SWOJEGO PROJEKTORA

Najnowsza aktualizacja projektora PT-RQ35K firmy Panasonic zapewnia jeszcze lepszą jakość dynamicznego obrazu, praktycznie bez żadnych opóźnień

E-sport szybko staje się jednym z najchętniej oglądanych sportów na świecie. Jednym z wyzwań stojących przed branżą jest zapewnienie publiczności widoku każdego szczegółu rozgrywki na ekranach w tym samym czasie, co gracze. Każde opóźnienie i każda niedoskonałość obrazu może popsuć doznania. Najnowsza aktualizacja High Frame Rate (HFR) (ET-SUK10) do projektora PT-RQ35K firmy Panasonic rozwiązuje te problemy i sprawia, że publiczność w studiach i na stadionach jest bliżej akcji niż kiedykolwiek wcześniej.

Uaktualnienie HFR oferuje lepszą jakość, szybki i płynny ruch oraz mniejsze opóźnienie w przesyłaniu obrazu dzięki umożliwieniu projektorowi Panasonic obsługi i generowania sygnału HD o częstotliwości 240 Hz za pomocą tylko jednego kabla. Aktualizacja wprowadza szereg usprawnień. Oprócz poprawy jakości obrazu, umożliwia zmniejszenie opóźnienia do zaledwie 5 ms (1920x1080 w rozdzielczości 240p) w porównaniu do 82 ms w starszych projektorach firmy Panasonic. Dzięki temu fani mogą doświadczyć prawdziwego dreszczyku emocji w czasie rzeczywistym.

Dzięki przełomowej poprawie jakości obrazu możemy zapewnić fantastyczne doznania podczas oglądania wydarzeń na żywo. Publiczność może oglądać akcję i reagować na sytuację bez żadnych opóźnień, mówi Hartmut Kulessa, European Marketing Manager w Panasonic Business. Jest to kolejny ważny element naszej kompletnej gamy rozwiązań do produkcji video „glass-to-glass” – od zarejestrowania, aż po dystrybucję, dodaje Kulessa.

Rozwiązanie do transmisji wydarzeń e-sportowych w rozdzielczości 4K firmy Panasonic wspomaga rozwój branży dzięki technologii, która ożywia obraz i pozwala dzielić się ekscytującymi emocjami towarzyszącymi rozgrywce z większą liczbą odbiorców. Panasonic oferuje szeroką gamę projektorów, które gwarantują fanom doskonałą jakość obrazu o jasności do 50,000 lumenów oraz wiodące w branży łatwość użytkowania i niezawodność. Dodatkowo, w skład bogatej oferty monitorów profesjonalnych firmy wchodzą interaktywne ekrany dotykowe, które idealnie się sprawdzają jako ściany video. Z kolei profesjonalne kamery i nowej generacji platforma IT/IP do przetwarzania materiałów video na żywo (KAIROS) firmy Panasonic sprosta potrzebom produkcji każdego wydarzenia e-sportowego.

Więcej informacji można uzyskać tutaj.

[1] 1920x1080 w rozdzielczości 240p