• Korzystaj z zalet współpracy z firmą Panasonic

    - Znaczne możliwości sprzedaży

    - Wsparcie specjalistów

    - Wyjątkowe promocje

    - Specjalistyczne szkolenie

Korzyści dla partnerów w zakresie rozwiązań wizualnych

Program partnerski koncentruje się na wszystkich seriach produktów B2B, jednak istnieją pewne korzyści tylko dla partnerów w zakresie rozwiązań wizualnych.

 

Informacje o produktach

Dzięki dostępowi do pełnej biblioteki produktów błyskawicznie znajdziesz odpowiedź na każde pytanie dotyczące produktów i funkcji. Możesz także wyszukiwać i pobierać pliki marketingowe i informacje techniczne (zdjęcia, specyfikacje, instrukcje obsługi, oprogramowanie sprzętowe, szkolenia itp.) oraz case study.

Promocje

Bądź na bieżąco — uzyskuj informacje o najnowszych promocjach i otrzymuj premie dostępne wyłącznie na Twoim poziomie partnerstwa. Możesz uzyskać dostęp do tych promocji przez portal partnerów B2B firmy Panasonic i skonfigurować własny panel administracyjny, by śledzić stan swoich zgłoszeń.

Przydział potencjalnego klienta

Otrzymujemy wiele informacji o potencjalnych użytkownikach końcowych, którzy są zainteresowani jakimś rozwiązaniem lub konkretnym produktem. Dzięki opcji przydzielania potencjalnych klientów będziesz otrzymywać te informacje. To proste rozwiązanie, które ułatwi Ci rozwijanie działalności. Informacje o potencjalnych klientach są wstępnie weryfikowane przez naszych telemarketerów. Możemy je udostępnić wyłącznie Tobie lub przesłać grupie partnerów (do wykorzystania na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”).

Plakietka i logo

Wykorzystuj swoje logo, by inni wiedzieli, że jesteś partnerem firmy Panasonic. Plakietkę i logo możesz pobrać bezpośrednio z portalu.

Szkolenia

Prowadzone na żywo lub przez Internet szkolenia mają dwie istotne zalety. Po pierwsze, pozwolą Ci zaoferować klientom bardziej profesjonalne porady dotyczące wyboru technologii. Po drugie, postępy w szkoleniu bezpośrednio przekładają się na kolejne poziomy uczestnictwa w programie partnerskim.

Sieć firm rentalowych

Jeśli należysz do grupy partnerskich wypożyczalni sprzętu audiowizualnego, możesz udostępniać informacje o swojej ofercie produktów i bez trudu wyszukiwać partnerów, którzy mają określone produkty na stanie. Podobnie klienci, którzy chcą wypożyczyć sprzęt Panasonic, mogą z łatwością znaleźć Twoją firmę w naszej ogólnodostępnej witrynie B2B.

Punkty sprzedaży

Każdego dnia ponad 2000 osób korzysta z naszych stron, szukając sprzedawców — to jedne z najczęściej przeglądanych stron internetowych w branży. Na stronach „Punkty sprzedaży” wyświetlana jest lista partnerów razem z poziomami członkostwa. To dla Ciebie wspaniała okazja do promowania się jako wyspecjalizowany partner.

Zaproszenie na wydarzenie

Szybko dowiaduj się o nowych przygotowanych dla Ciebie wydarzeniach i sesjach szkoleniowych. Niektóre wydarzenia mogą być przeznaczone wyłącznie dla partnerów na danym poziomie członkostwa.

 

Pełne zasady i kryteria są opisane w Warunkach dostępnych podczas rejestracji.