Current language: Polski
 • Korzystaj z zalet współpracy z firmą Panasonic

  - Znaczne możliwości sprzedaży

  - Wsparcie specjalistów

  - Wyjątkowe promocje

  - Specjalistyczne szkolenie

Już dziś zostań oficjalnym partnerem firmy Panasonic w zakresie rozwiązań wizualnych

Oto Twoja szansa, by zostać oficjalnym partnerem firmy Panasonic w zakresie rozwiązań wizualnych. Dołącz do naszego programu i korzystaj z ekskluzywnego wsparcia, informacji technicznych i marketingowych, szkoleń, możliwości pozyskiwania nowych klientów oraz promocji. Program przeznaczony jest wyłącznie dla sprzedawców, system integratorów, dystrybutorów, firm wypożyczających sprzęt audiowizualny i konsultantów.
 

Dlaczego warto zostać partnerem firmy Panasonic?

 • Twoje obecne zespoły sprzedażowe zyskają dostęp do nowych rynków.
 • Poprawisz pozycję swojej firmy i zwiększysz zadowolenie klientów.
 • Dzięki zweryfikowanym potencjalnym klientom i poleceniom będziesz bardziej efektywnie ukierunkowywać swoje działania.
 • Udoskonalisz ofertę dzięki uczestnictwu w regularnie organizowanych promocjach.

    

 

Jak działa program partnerski firmy Panasonic

Program partnerski firmy Panasonic powstał z myślą o firmach działających w różnych sektorach B2B — od rozwiązań wizualnych po komunikacyjne.

Istnieją różne poziomy partnerstwa dostępne dla sprzedawców technologii wizualnych i integratorów systemu — Business i Solutions. Partnerskie firmy rentalowe, dystrybutorzy i konsultanci również mają do dyspozycji różne poziomy uczestnictwa w programie.

Akredytacja w programie partnerskim zależy od typu firmy i stopnia zaangażowania we współpracę z firmą Panasonic. Korzyści uzależnione są od typu partnerstwa.
 


 

Rozwijaj swoje umiejętności dzięki Akademii Panasonic

Aby podnieść poziom profesjonalizmu firmy i przejść na kolejne poziomy programu partnerskiego, możesz skorzystać z naszej oferty szkoleń prowadzonych na żywo lub przez Internet w Akademii partnerów Panasonic.
 

      

      

Już dziś zarejestruj się i dołącz do nas

Przystąpienie do programu partnerskiego firmy Panasonic daje firmie cenne korzyści i jest naprawdę proste — wystarczy kilka kliknięć. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o programie, kliknij tutaj>, aby pobrać naszą broszurę.