• TH-75BQE1

    75" 4K Interactive Display

Panasonic prezentuje nowe ekrany interaktywne

Panasonic wprowadził na rynek nowe ekrany wielodotykowe TH-75BQE1 oraz TH-65BFE1. Modele są przystępne cenowo, zaprojektowane na potrzeby sektora biznesowego i edukacji.

Istniejącą linię interaktywnych urządzeń Panasonic uzupełniły 75-calowy monitor 4K (TH-75BQE1) oraz 65-calowy model Full HD (TH-65BFE1). Oba modele zostały wyposażone w panel Direct-LED, który zapewnia jednolitą jakość i podświetlenie obrazu na jego całej powierzchni. Nowe produkty są kompatybilne z oprogramowaniem Panasonic Whiteboard Software i można je podłączyć do komputera za pomocą złączy USB, HDMI lub VGA.

Wyświetlacze interaktywne Panasonic osiągają jasność na poziomie 400 cd/m2, rozpoznają jednocześnie do 10 punktów dotyku i pozwalają na wykonywanie odręcznych notatek za pomocą specjalnego rysika. Ponadto ułatwiają prezentację ważnych informacji za pomocą takich narzędzi, jak podświetlenie, lupa czy zanikający zakreślacz. Oferują odtwarzanie filmów Full HD, wyświetlanie cyfrowych zdjęć i dokumentów z pamięci USB przy pomocy wbudowanej przeglądarki i playera.

- Połączyliśmy funkcjonalność naszych projektorów interaktywnych ze stosunkowo przystępną ceną – mówi Florence Antony, Product Marketing Manager w Panasonic. – To niezwykle przydatne narzędzie w pracy zespołowej. Na przykład w trybie Whiteboard kilka osób naraz może pracować na jednej prezentacji, wprowadzać do niej poprawki, uwagi przed jej zapisaniem – dodaje.

Ekrany Panasonic TH-75BQE1 oraz TH-65BFE1 są dostępne w sugerowanych cenach:

TH-65BFE1 – 17 800,00 PLN netto
TH-75BQE1 – 32 700,00 PLN netto

Więcej informacji na temat profesjonalnych systemów wizualnych Panasonic można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/systemy-wizualne.