Current language: Polski
  • Location Based Entertainment - Panasonic offers several solutions for your application
  • Location Based Entertainment - Panasonic offers several solutions for your application

Spraw, aby publiczność stała się częścią akcji

Spraw, aby publiczność stała się częścią akcji

Przekształcamy rozrywkę opartą na lokalizacji za pomocą systemów Immersive Spaces

Czerwona ikona puzzla

Żyjemy w czasach gospodarki doznań, a jeśli chodzi o rozrywkę opartą na lokalizacji, wszyscy chcemy czuć się częścią akcji.

Czerwona ikona ilustrująca doświadczenie

Badania wskazują, że ludzie czerpią teraz więcej szczęścia z doznań niż z posiadania. Nie dziwi zatem fakt, że rynek LBE gwałtownie rośnie.

Czerwona ikona góry

Jak więc codziennie tworzyć olśniewające, immersyjne doświadczenia dla publiczności, nie martwiąc się o efekt i niezawodność?

Immersyjna wystawa AURA

Trzy powody, dla których Panasonic jest Twoim głównym partnerem technologicznym

Zaprojektowany z myślą o zaangażowaniu klienta

Dzięki naszej szerokiej gamie technologii projekcyjnych do wyboru (3-Chip DLP / 1-Chip DLP / 3-LCD) możesz mieć pewność, że dysponujemy odpowiednim rozwiązaniem projekcyjnym, które zrobi wrażenie na publiczności, jednocześnie nie rujnując Twojego budżetu.
 
Najlepsze w klasie odwzorowanie kolorów zapewnia immersyjne doświadczenia, które są niepowtarzalne, a nasze rozwiązania 4K wykazują najwyższy poziom szczegółowości bez widocznych pikseli, gwarantując najbardziej realistyczne i naturalne wrażenia.
 
Gama elastycznych opcji instalacji, takich jak soczewki Ultra Short Throw, sprawi, że sprzęt pozostanie niewidoczny, a iluzja immersji niezakłócona. Odwiedzający mogą stanąć blisko prezentowanej treści, nie rzucając cienia.
 
Wiodąca na rynku niezawodność i efektywność energetyczna naszych produktów gwarantują nieprzerwane działanie i utrzymanie kosztów operacyjnych na niskim poziomie, maksymalizując potencjał biznesowy i utrzymując zadowolenie klientów na wysokim poziomie.

Instalacja projektora
Szybkie śledzenie

Sprawdzona wiedza fachowa branży

Jesteśmy po to, aby Cię wspierać, oferując usługi wysoko wykwalifikowanych inżynierów dostępne we wszystkich krajach UE. Dzięki czołowemu w branży doświadczeniu w projektowaniu systemów audiowizualnych jesteśmy idealnym partnerem, nawet w przypadku najbardziej złożonych instalacji. Wiedza połączona z możliwościami w zakresie sprzętu i oprogramowania pozwala nam zintegrować hipnotyzujące technologie, takie jak 3D, śledzenie ruchu i projekcja hologramów, gwarantując, że Twoje immersyjne doświadczenia będą wyróżniały się na tle konkurencji.

Wiodące w branży opcje konserwacji

Wiemy, że wysoki poziom niezawodności i niższe koszty operacyjne są niezbędne do prowadzenia działalności, dlatego oferujemy usługi zdalne Panasonic. W przypadku instalacji o znaczeniu krytycznym możemy uniknąć nieoczekiwanych przestojów dzięki zdalnemu monitorowaniu konserwacyjnemu działającemu przez Internet rzeczy (IOT). Wykrywając problemy, zanim się pojawią, możesz uniknąć niepotrzebnych przestojów w firmie, zwiększając poziom zadowolenia klientów.

Usługi zdalne
Dziewczyna robiąca zdjęcie na wystawie immersyjnej

Zobacz, jak Panasonic może wesprzeć Twoją branżę

Projektory laserowe 4K Panasonic są wykorzystywane do tworzenia immersyjnych doświadczeń

Połączenie sztuki i rozrywki

Tematyczne światy parków rozrywki ożywają dzięki projektorom laserowym Panasonic

Parki rozrywki

Wyjątkowe wydarzenia z projektorami Panasonic: Igrzyska Olimpijskie 2020

Wybitne wydarzenia: Igrzyska Olimpijskie 2020

Planujesz nowe zastosowania projektorów?

Dysponujemy zespołem ekspertów gotowym do pomocy.
Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w sprawie realizacji projektu