• ISE 2016

ISE 2016

Bądź świadkiem laserowej rewolucji i postępów w otwartym systemie zarządzania treścią

Dołącz do nas na targach ISE 2016 dzięki bezpłatnemu biletowi od firmy Panasonic

9–12 lutego 2016 r., Centrum Konferencyjne RAI w Amsterdamie
Stoisko Panasonic 1-H20, hala 1

Zaznaczamy mocniej naszą obecność na targach ISE 2016 dzięki naszemu największemu jak dotąd stoisku, a także zaprezentowaniu szerszej niż kiedykolwiek wcześniej oferty zastosowań wizualnych.

W tym roku główną atrakcją będzie zademonstrowanie przez firmę Panasonic czołowej pozycji w dziedzinie projekcji laserowej, a także przegląd pełnej oferty rozwiązań bezlampowych, od 5000 lumenów po ultrawysoką jasność, przeznaczonych na potrzeby najbardziej niezapomnianych wydarzeń. Zapowiada się najlepsza i najbardziej spójna oferta na rynku.

Jeśli chodzi o monitory profesjonalne, Panasonic przedstawi na targach ISE swoje nowe rozwiązanie SoC, platformę Openport. Bazuje ona na standardowej architekturze Android i umożliwia instalację oprogramowania stron trzecich, zwłaszcza systemów zarządzania treścią, bez szczególnych prac rozwojowych.

Panasonic przedstawi również kompleksową ofertę monitorów, projektorów, profesjonalnych kamer wideo i oprogramowania audiowizualnego. Te wiodące w branży produkty zostaną połączone, odzwierciedlając rzeczywiste zastosowania, takie jak imprezy z wynajmowanym sprzętem i wydarzenia sceniczne, mapowanie wideo 3D, projekcje publiczne czy rozwiązania korporacyjne i edukacyjne.

Tradycyjnie zespół Panasonic będzie dostępny na miejscu, służąc radą i pomocą w zakresie optymalnego doboru produktów zapewniających stały rozwój innowacyjnych, wiodących i praktycznych rozwiązań wizualnych.

<KLIKNIJ TUTAJ, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ I OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ>