Phone number:
Phone number:
Current language: Polski
 • Putting video at the heart of engagement

  How Panasonic is helping to transform the world of education and work with digital content sharing

System zarządzania zasobami wideo

Rozwiązania cyfrowe dla hybrydowego świata pracy i edukacji

W dzisiejszym świecie praca i nauka może odbywać się z każdego miejsca, kluczowym czynnikiem jest zatem dostępność wiedzy. Ponieważ odchodzimy od informacji drukowanych na papierze i korzystamy coraz częściej z interaktywnych treści audiowizualnych, cyfryzacja wiedzy jest podstawową składową sukcesu.

Aby pomóc organizacjom edukacyjnym i korporacjom w podjęciu wyzwań związanych z cyfryzacją, firma Panasonic i jej partnerzy w zakresie oprogramowania do zarządzania wideo wprowadzają technologię transformacyjną, która dostarcza treści tam, gdzie są potrzebne, w odpowiednim czasie oraz adekwatnej formie.

żarówka


„85% z nas jest wzrokowcami
Bardziej angażujemy się w prezentacje zawierające obrazy,
filmy wideo, wykresy i zdjęcia.”

 

„Informacje wizualne stanowią 90% wszystkich informacji docierających do mózgu
Są one przetwarzane 60 000 razy szybciej niż informacje tekstowe”.
projektor

Jak to działa

Panasonic dostarcza technologię „glass-to-glass” - od kamery do projektora. Dzięki niej nagrywanie i udostępnianie treści jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczne podejście umożliwia integrację platformy opartej na IP z przechwytywaniem wideo, projekcją 4K, kamerami PTZ z funkcją 4K/UHD, opcjonalnym automatycznym śledzeniem, skupiającym się na prezenterze, technologią interaktywnej tablicy i zarządzaniem wideo.


 • Nagrywanie
  Po nagraniu treści za pomocą naszych kamer PTZ i przy wykorzystaniu systemów zdalnych, w tym oprogramowania do automatycznego śledzenia oraz do śledzenia dźwięku, są one dostępne na dowolnym laptopie lub urządzeniu mobilnym.

 • Udostępnianie
  Filmy i prezentacje są automatycznie przesyłane i zabezpieczane. Bazy zasobów wideo można łatwo przeszukiwać dzięki inteligentnemu indeksowaniu, a wideo może być przesyłane strumieniowo z wykorzystaniem elastycznego strumieniowania adaptacyjnego. Zapewnia to najlepszą jakość odtwarzania wideo i audio w każdych warunkach sieciowych.

 • Analiza
  Łatwa w przeszukiwaniu baza danych pomaga zabezpieczyć informacje i dzielić się wiedzą, a analiza w czasie rzeczywistym umożliwia jednoczesne obserwowanie zaangażowania użytkowników.

piszący mężczyzna
słuchająca kobieta

rakieta

Wybierz sektor

kobieta prowadząca zajęcia

 

 • Dla świata edukacji

  Chcesz, aby Twoja uczelnia wyróżniała się na tle innych? Sprostaj wyzwaniom związanym z tworzeniem bardziej angażujących, skutecznych treści, skuteczniejszego uczenia się na odległość i większej dostępności dzięki firmie Panasonic

  Zapoznaj się z naszymi cyfrowymi rozwiązaniami edukacyjnymi

przemawiający mężczyzna

 

produkty vss

Porozmawiaj z nami o cyfryzacji w edukacji i przedsiębiorstwie

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii lub znaleźć odpowiedzi na konkretne pytania, porozmawiaj już dziś z naszym zespołem specjalistycznym.

KONTAKT