• TH-55LFV70

    Video Wall LED Display

TH-55LFV70

Ściana wideo o ultracienkich ramkach, elastyczna instalacja i wysoka niezawodność

Sygnały wideo, audio i sterowania można rozsyłać w konfiguracji łańcuchowej opartej na jednym kablu DIGITAL LINK

Skrzynka zaciskowa dla serii LFV70 jest wyposażona w złącze wyjściowe DIGITAL LINK. Sygnały wideo, audio i sterowania są łączone do postaci jednego sygnału DIGITAL LINK i można je transmitować z zastosowaniem połączenia łańcuchowego opartego na jednym kablu.
Takie rozwiązanie umożliwia nie tylko zestawianie systemu wieloekranowego przy użyciu samych wyświetlaczy i źródeł wideo bez stosowania rozdzielacza wideo czy innego urządzenia, ale też łatwe instalowanie takiego systemu oraz sterowanie nim dzięki prostemu okablowaniu.

 

Funkcje przełączania awaryjnego wspomagają postępowanie w sytuacjach awaryjnych

Wyświetlacze serii LFV70 wyposażone są w złącza wejściowe sygnału cyfrowego, do których należą dwa złącza DVI-D, HDMI, DisplayPort, DIGITAL LINK oraz USB. Jeśli wystąpi przerwa w przesyłaniu głównych sygnałów wideo i audio, system natychmiast przełączy na sygnały zastępcze. W rezultacie doskonale nadaje się do centrów monitoringu i dyspozytorni realizujących krytyczne zadania.  
Gdy występuje przerwa w przesyłaniu głównego sygnału wideo, jego obraz zostaje wycięty.
 
Gdyby nawet wystąpiła przerwa w przesyłaniu głównego sygnału wideo, system przełączy na sygnał zapasowy, dzięki czemu obraz nie zostanie wycięty.

 

Rama montażowa upraszcza instalację

Opcjonalna oprawa montażowa bardzo ułatwia zestawianie ściany wideo. Sprawia, że nie trzeba zajmować się skomplikowanym pozycjonowaniem wyświetlaczy, a różnice między instalatorami zostają skompensowane. Ponadto oszczędza czas i obniża koszty robocizny.

 
Wahania ściany wideo występują wtedy, gdy ramki wyświetlaczy nie są wzajemnie poprawnie wyrównane w pionie i w poziomie, a powierzchnie nie są należycie wyregulowane. Montaż jest szybki i łatwy dzięki sztywnej ramie, a regulacja jest prosta dzięki magnesom do wzajemnego wyrównywania powierzchni. Konstrukcja ta ułatwia ponadto wymontowywanie wyświetlaczy w celu wykonania prac konserwacyjnych.

Łatwe zsynchronizowane odtwarzanie z USB

Do zestawu ekranów 2x2 wystarczy podłączyć pamięci przenośne USB z plikami zawierającymi materiały statyczne, aby uzyskać sprawnie synchronizowane obrazy marketingowe 4K.

 
   

Wysoka niezawodność umożliwia ciągłą pracę przez całą dobę oraz instalację w orientacji pionowej

Wykorzystanie panelu i komponentów elektronicznych o wysokiej trwałości umożliwia ciągłą pracę przez całą dobę, dzięki czemu doskonale nadaje się do instalacji w miejscach publicznych, na stanowiskach monitoringu itp. Wbudowany wentylator chłodzący włącza się automatycznie (w trybie Auto) zależnie od temperatury. Zapobiega to przegrzaniu górnych ekranów w instalacji wieloekranowej, które są na nie podatne. Wyświetlacz TH-55LFV70 można instalować w orientacji poziomej lub pionowej, bez jakiejkolwiek różnicy dla żywotności panelu, a tym samym bez wpływu na całkowity koszt posiadania.

*W razie długotrwałego wyświetlania zalecane jest używanie obrazu ruchomego. Jeśli nieruchomy obraz jest wyświetlany przez dłuższy czas, może się on częściowo utrwalić na ekranie.Niemniej jednak taki utrwalony obraz można stopniowo zlikwidować, wyświetlając obrazy ruchome.

 

Funkcje kalibracji wspomagają instalację wieloekranową

Nowe oprogramowanie kalibracyjne

Wraz z upływem czasu od wykonania instalacji wieloekranowej mogą powstać różnice w kolorach między wyświetlaczami. Nowe oprogramowanie kalibracyjne obsługuje czujniki oferowane przez różnych dostawców. Umożliwia regulację kolorów z wykorzystaniem już posiadanego czujnika kalibracyjnego.

Kalibracja wstępna

Regulacja kolorów w wyświetlaczach serii LFV70 jest wykonywana, gdy opuszczają one fabrykę, dlatego podczas instalacji jest ona zbędna, co znacznie skraca czas, jaki zajmuje wykonanie instalacji wieloekranowej. Tłumione są także różnice kolorów między wyświetlaczami, aby wyświetlane obrazy miały naturalny wygląd.

*Niekiedy podczas instalacji wieloekranowej konieczna jest regulacja na podstawie obserwacji wzrokowej.

 

Konfiguracje wielkoekranowe bez wyraźnych łączeń dzięki ultracienkiej ramce

Ultracienka ramka sprawia, że szerokość linii na styku wyświetlaczy tworzących ścianę wideo wynosi zaledwie 3,5 mm. Praktycznie niewidoczne połączenia w konfiguracjach wielkoekranowych sprawiają, że obraz jest bardziej naturalny i sugestywny.

 

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.