• TH-42LF80-SST

    42" Display with ShadowSense

Hiperprecyzyjne ekrany interaktywne, na których możesz polegać- TH-42LF80-SST

Technologia wielodotykowa ShadowSense — wytrzymałe, precyzyjne ekrany interaktywne, idealne do zastosowań w obiektach publicznych

  TH-55LF80-SST TH-49LF80-SST TH-42LF80-SST
ROZMIAR EKRANU 55 cali (1387mm) 49 cali (1232mm) 42 cali (1064mm)
JASNOŚĆ 700 cd/m² 700 cd/m² 700 cd/m²
PANEL LCD IPS/ E-Led IPS/ E-Led IPS/ E-Led

 

 

  • Wysoka precyzja dotyku
  • Krótki czas reakcji
  • Wytrzymałość i niezawodność
  • Prostota obsługi

 

 

Wyjątkowa precyzja i krótki czas reakcji

Interaktywne ekrany z serii LF80-SST korzystają z technologii ShadowSense™, aby zapewnić wysoką precyzję dotyku i krótki czas reakcji. Zastosowane czujniki pozwalają na wykrycie cienia obiektu i ustalenie jego dokładnej pozycji. Ekrany automatycznie wykrywają rodzaj sygnału wejściowego, np. dotknięcie palcem, rysikiem czy gumką, i odpowiednio dostosowują się do niego. Mogą nawet rozpoznawać i ignorować przypadkowe dotknięcia.

Wbudowana niezawodność   

Ekrany z najnowszej serii LF80-SST doskonale sprawdzają się w miejscach publicznych jako wyświetlacze informacyjne. Ekrany dotykowe, wykonane z hartowanego bezpiecznego szkła o grubości 4 mm, są wytrzymałe i odporne na działanie kurzu, a także ignorują obecność obiektów blokujących czujniki. Zostały stworzone z myślą o całodobowej pracy i mogą zostać wyposażone w oprogramowanie ostrzegawcze, które będzie informowało o wykrytych nieprawidłowościach.

Intuicyjność i łatwość obsługi

Seria AF1-SST została opracowana z myślą o łatwej obsłudze. Precyzyjna technologia ekranów dotykowych sprawdza się nawet w intensywnym oświetleniu. Co więcej, jasność na poziomie 700 cd/m² i szerokie kąty widzenia panelu IPS ułatwiają odczytywanie zawartości. Wytrzymałe szkło ma również gładką, antyodblaskową powierzchnię, na której łatwo się rysuje i pisze.

Elastyczny wybór rozmiaru

Ekrany dotykowe są dostępne w trzech różnych rozmiarach: 42, 49 i 55 cali. Ekrany można zamontować w orientacji pionowej lub poziomej, co ułatwia stworzenie punktów samoobsługowych czy sprzedażowych.

Łatwa instalacja i zarządzanie

Korzystanie z DIGITAL LINK umożliwia przesyłanie sygnałów wideo, audio i sterujących na długą odległość (do 150 m) za pomocą jednego kabla sieciowego LAN, co zapewnia przesyłanie wysokiej jakości obrazów i dźwięków, a także zdalne sterowanie .

Możesz zdalnie zarządzać nimi za pomocą aplikacji CMS lub oprogramowania Multi Monitoring and Control firmy Panasonic. Łatwiej jest zainstalować aktualizacje i zarządzać ekranami, co z kolei może obniżyć koszty obsługi.

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.