Dołącz do nas na ISE 2019

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ DARMOWY BILET >

Dołącz do nas na stoisku 1-H20 w hali 1. Odkryj, w jaki sposób najnowsze technologie firmy Panasonic zapewniają swobodę rozrywki, prezentacji, pracy grupowej i nauczania. Daj się porwać niesamowitej projekcji, odwiedź supernowoczesną ulicę handlową, zobacz futurystyczną salę lekcyjną i wypróbuj możliwości współpracy w naszych zaawansowanych salach konferencyjnych.

Swoboda rozrywki

Wkrocz na naszą fascynującą wystawę i daj się zabrać w podróż dookoła świata. Obserwuj z zapartym tchem, jak różne miejsca budzą się do życia dzięki najpopularniejszym produktom z branży rozrywki na żywo: projektorom laserowym, technologiom 4K i IP oraz automatycznej rejestracji wideo. Prezentujemy również nowe podejście do tworzenia skomunikowanych rozwiązań obejmujących projekcję i serwery multimedialne. Pokaz można będzie zobaczyć o każdej pełnej godzinie.


Swoboda prezentacji

W tym roku zaprezentujemy na targach ISE ulicę handlową. Przejdź się — koniecznie zobacz ścianę wideo, która nawiązuje interakcje z przechodniami, i odkryj nasze interaktywne sklepy wyposażone w najnowsze wyświetlacze dotykowe 4K lub przezroczyste ekrany mogące zmienić sklepowe witryny w niesamowite projekcje. Dzięki inteligentnej analityce wideo możesz również sprawdzić, jakiego typu klienci odwiedzają nasze sklepy.

Na koniec warto też rozejrzeć się po galerii sztuki, gdzie wyświetlacze 4K z naszej nowej serii EQ1 razem z modelami PT-RQ22 generują niesamowite obrazy, dzięki którym nic nie jest takie, jakim się wydaje.


Swoboda edukacji

Myślisz, że wiesz, jak wygląda sala lekcyjna? Możesz się zdziwić. Przyjdź na targi i zobacz naszą interaktywną klasę do pracy w grupach, zaprojektowaną z uwzględnieniem przyszłych potrzeb. Ten trend edukacyjny, który zapanował niedawno na amerykańskich uczelniach, kieruje uwagę z powrotem na studentów, koncentrując się na technologii umożliwiającej wspólną pracę oraz rozwiązywanie problemów w małych grupach i przedstawianie wniosków pozostałym. Wypróbuj nasze interaktywne ekrany i projektory, by przekonać się, w jaki sposób nasza technologia ułatwia nauczanie w nowym stylu.


Swoboda współpracy

Opracowaliśmy rozwiązanie umożliwiające wydajniejszą współpracę w dowolnej sali konferencyjnej. Przyjrzyj się naszym niezawodnym wyświetlaczom profesjonalnym, zaprojektowanym z myślą o środowiskach korporacyjnych — są to urządzenia ultra HD, wbudowane tablice interaktywne, ekrany dotykowe umożliwiające współpracę przy niskich kosztach oraz najwyższej jakości duże wyświetlacze 4K, które idealnie sprawdzają się w korporacjach. Dzięki połączeniu technologii rejestrowania wideo i laserowych projektorów LCD tworzymy najnowocześniejsze środowiska sprzyjające współpracy.

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMAĆ DARMOWY BILET >

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą (analizy przypadków, artykuły na blogu, informacje o naszych najnowszych technologiach), kliknij poniższe łącze.

Subskrybuj >