Zastosowania technologii 4K

Produkty Panasonic w technologii 4K wyróżniają się niezrównanym działaniem.

Tablice reklamowe

 

 
Imponujące obrazy 4K prezentowane na wielkoekranowych wyświetlaczach wysokiej rozdzielczości podnoszą wartość marki. Instalacja pionowa umożliwia wyświetlanie modeli w wymiarach zbliżonych do naturalnych.
 

 

 

 

Pomieszczenia kontrolne

 
Niezawodne całodobowe działanie w trybie ciągłym ma zasadnicze znaczenie dla pomieszczeń kontrolnych, w których wyłączenie obrazu jest po prostu niedopuszczalne. Ponadto bardzo szczegółowe obrazy 4K w wielkim stopniu przyczyniają się do przekazywania dokładnych informacji.
 

 

 

Wypożyczalnie i obsługa imprez

 

 
Na wielkoekranowych, szczegółowych obrazach 4K wyraźnie widać otoczenie wykonawców, a nawet ich oddech.
 

 

 

 

CAD

 
Nawet wtedy, gdy nie można zobaczyć samego prototypu, można sprawdzić jego najdrobniejsze detale na wielkoekranowych obrazach o wysokim stopniu złożoności. Wiernie odtwarzane kolory i drobne szczegóły umożliwiają bardzo dokładną weryfikację.
 

 

 

Audycje telewizyjne

 

 
Duży ekran w studiu skutecznie przyciąga wzrok. Obrazy o wysokiej szczegółowości charakteryzują się doskonałą jakością nawet wtedy, gdy oglądane są jako materiał prezentowany w studiu.
 

 

 

 

Sale konferencyjne

 
Duży ekran ułatwia wymianę informacji między wszystkimi uczestnikami. Ponadto podczas wideokonferencji można widzieć wyrazy twarzy zdalnych uczestników, dzięki czemu takie spotkania przebiegają sprawniej i efektywniej.
 

 

 

Aule/teatry

 

 
Olśniewające, szczegółowe obrazy 4K przykuwają uwagę audytorium. Obrazy wyświetlane są w wiernych kolorach, ze szczegółami i bez widocznych łączeń nawet wtedy, gdy prezentowane są na kilku ekranach. Wykłady łatwiej śledzić, gdy towarzyszy im tak duży, przyciągający wzrok obraz.
 

 

 

 

 Symulacje

 
Nawet wtedy, gdy nie można zobaczyć samego prototypu, można sprawdzić jego najdrobniejsze detale na wielkoekranowych obrazach o wysokim stopniu złożoności. Wiernie odtwarzane kolory i drobne szczegóły umożliwiają dokładną weryfikację. Ultrawysoka rozdzielczość, dynamiczne sterowania źródłami światła oraz wyższy kontrast składają się na obrazy, które dają nieodparte poczucie obecności w realnym otoczeniu.