Twoje oprogramowanie. Nasz sprzęt. Układ idealny.

Specjalistyczne oprogramowanie to ten element, który sprawia, że nasze zaawansowane urządzenia klasy rugged osiągają maksymalną wydajność nawet w najtrudniejszych warunkach. Wspieranie partnerów ISV to zatem dla zespołu TOUGHBOOK absolutny priorytet.

Już dziś zarejestruj się w naszym programie partnerskim ISV i korzystaj z kompleksowego pakietu wartościowych korzyści biznesowych. Oddamy do Twojej dyspozycji zespół ekspertów, którzy chętnie pomogą opracować oprogramowanie idealnie współgrające z Twoimi notebookami, tabletami i urządzeniami przenośnymi — oraz uzyskać dzięki tym połączonym rozwiązaniom więcej możliwości sprzedaży.

Trzy poziomy współpracy stworzone z myślą o Twojej firmie

Partnerzy z kategorii TOUGHBOOK ISV mają do dyspozycji pełne wsparcie biznesowe na trzech poziomach uzależnionych od wymagań firmy i stopnia jej zaangażowania we współpracę w ramach programu. Bez względu na poziom dostępna jest bogata oferta wsparcia w różnych obszarach działalności firmy.

ISV Premier

Jako partner Premier możesz korzystać ze wsparcia biznesowego na najwyższym poziomie. Poza kompleksowym pakietem narzędzi i usług sprzedażowo-marketingowych (które obejmują m.in. dostęp do funduszy marketingowych, szkolenia online, webinaria poświęcone różnym kanałom i zaproszenia na ekskluzywne wydarzenia TOUGHBOOK) oferujemy także możliwość sprzedaży Twojego oprogramowania jako części kompleksowych rozwiązań TOUGHBOOK, co zapewnia bezkonkurencyjny dostęp do największych paneuropejskich rynków.

Pobierz broszurę programu ISV >>

ISV Certified

Jedną z najważniejszych zalet statusu ISV Certified jest promowanie Twojego oprogramowania. Reklamujemy je w witrynie TOUGHBOOK i w ramach działań public relations, zapewniając Twojej firmie widoczność wśród wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów. Poza tym zapewniamy dostęp do zasobów sprzedażowych i marketingowych, szkoleń oraz informacji o nowych produktach. Dodatkowo, tak jak partnerzy ISV Premier, możesz korzystać z naszych pakietów SDK i interfejsów API, które ułatwiają rozwój Twoich rozwiązań w zakresie oprogramowania.

Pobierz broszurę programu ISV >>

ISV Registered

Ten poziom to idealna platforma dla osób, które dopiero zaczynają z nami współpracować. Będziemy wspierać Twoją firmę, oferując zasoby sprzedażowe i marketingowe, szkolenia online oraz bieżące informacje o planach rozwoju naszych produktów. Jako partner na poziomie ISV Registered otrzymasz także certyfikat i logo, by móc promować swój status oficjalnego partnera TOUGHBOOK ISV.

Pobierz broszurę programu ISV >>