TOUGHBOOK Windows Autopilot

Windows Autopilot — proste narzędzie zarządzane w chmurze — rewolucjonizuje sposób konfiguracji i dostarczania laptopów i tabletów z systemem Windows 10 Pro.

Gdy użytkownik końcowy otrzymuje urządzenie TOUGHBOOK, wszystkie niezbędne ustawienia konfiguracyjne czekają już przesłane w chmurze. Aby móc rozpocząć pracę, użytkownik musi jedynie otworzyć pudełko, podać dane logowania i pobrać swój profil.

Dla użytkowników jest to najlepszy możliwy sposób wdrożenia nowego urządzenia, a zespoły IT mogą się dzięki temu rozwiązaniu skoncentrować na innych projektach kluczowych dla działania firmy.

Proste dla użytkowników końcowych. Bezproblemowe dla działu IT. Ekonomiczne dla organizacji.
Szybkie wdrożenie
Skalowalność
Skromne wymagania w zakresie kosztów informatycznych, czasu i zasobów
Superprosta obsługa
Sprawne zarządzanie urządzeniami
Solidne zabezpieczenia

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie Windows Autopilot?

Gotowość do działania od razu po rozpakowaniu

Dzięki rozwiązaniu Windows Autopilot wszystkie ustawienia niezbędne do konfiguracji urządzenia TOUGHBOOK z systemem Windows 10 Pro są zawczasu przesyłane do chmury.

Następnie urządzenie jest wysyłane bezpośrednio do użytkownika końcowego. Użytkownik musi je tylko włączyć i podać swoje dane logowania, a wszystkie aplikacje i ustawienia są automatycznie pobierane, by odtworzyć konkretną konfigurację biznesową.

Windows Autopilot ułatwia użytkownikom końcowym konfigurację nowego urządzenia przy minimalnym zaangażowaniu działu IT.
Wstępna instalacja aplikacji i synchronizacja profilów zapewniają maksymalną wydajność o przełomowym znaczeniu.

Sukces na dowolną skalę

Rozwiązanie TOUGHBOOK Windows Autopilot umożliwia błyskawiczne konfigurowanie, aktualizowanie i resetowanie urządzeń we flocie każdej wielkości.

„Bezdotykowa” konfiguracja przez dział IT

Czas i pieniądze to dla działu IT trudny temat… Ogranicz wymagania czasowe i finansowe, nie rezygnując z personalizacji, wydajności i bezpieczeństwa.

Większa dostępność kluczowych zasobów IT

Zwykle producent wysyła urządzenia do działu IT firmy.

Zespół informatyków musi wówczas nadwyrężyć i tak już napięty grafik, budżet oraz zasoby, by ręcznie skonfigurować i spersonalizować urządzenia.

A użytkownicy czekają…

Dzięki rozwiązaniu Windows Autopilot przedstawiciele działu IT nie muszą personalizować ani pojedynczo konfigurować urządzeń przed przekazaniem ich użytkownikom.

Ale na tym nie koniec...

Windows Autopilot umożliwia korzystanie z dodatkowych usług firmy Microsoft opartych na chmurze, które pozwalają użytkownikom resetować urządzenie, zmieniać jego przeznaczenie i przywracać jego wcześniejsze wersje przez cały cykl eksploatacji. Zarządzanie urządzeniami i oprogramowaniem jest całkowicie bezproblemowe i nie wymaga utrzymywania większej (a nawet żadnej) infrastruktury czy procedury.

Masz chwilę?

Obejrzyj nasz krótki filmik, by dowiedzieć się więcej.

Aby móc korzystać z rozwiązania Windows Autopilot, klienci muszą spełniać poniższe wymagania:

- • Azure AD Premium (subskrypcja P1 lub P2) oraz dostęp do infrastruktury Azure AD przez sieć LAN lub Wi-Fi
- Microsoft Intune lub alternatywne rozwiązanie MDM zgodne z technologią Autopilot.

Proste zarządzanie flotą

Rozwiązanie Windows Autopilot jest teraz dostępne na wszystkich urządzeniach TOUGHBOOK z systemem Windows 10 Pro.

Kontakt:

Proservices

ProServices — projektowanie rozwiązania

Nasz zespół specjalistów inżynierów może zaprojektować i dostarczyć wszelkiego rodzaju rozwiązania potrzebne pracownikom — od innowacyjnych rozwiązań do dokowania po integrację produktów innych firm. Ponieważ wszystko odbywa się wewnątrz firmy, rozwiązanie będzie zapewniać gwarantowaną jakość odpowiadającą wysokim standardom urządzeń Toughbook.

Dowiedz się więcej

ProServices — dostosowywanie rozwiązania

Wyposaż swoich pracowników w najlepsze wytrzymałe narzędzie z obsługą dostosowanych do potrzeb funkcji brandingu, instalacji, aplikacji, ustawień zabezpieczeń i danych, którymi będzie zarządzać wyznaczony kierownik projektu, aby urządzenia były gotowe do pracy natychmiast po wyjęciu z opakowania.

Dowiedz się więcej

ProServices — pomoc techniczna najwyższej jakości

Nasi eksperci realizują proces dostosowywania produktów wewnątrz firmy i służą radą na każdym kroku. Nasz portfel światowej klasy usług — od pakowania i śledzenia po pomoc techniczną — zapewnia wzrost wydajności już od pierwszego dnia.

Coming Soon

ProServices — ochrona

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii Toughbook pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

Dowiedz się więcej

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Wyjątkowy, nieoprocentowany abonament miesięczny na rozwiązania TOUGHBOOK.

Dowiedz się więcej