Webinarium TCO

Czy inwestując w nowy sprzęt dla firmy można być pewnym, jakie będą łączne koszty jego posiadania (Total Cost of Ownership — TCO)?

Na rynku znajdziemy wiele tabletów i laptopów powszechnego użytku, lecz większość z nich nie jest projektowana pod kątem pracy w trudnych warunkach, z którymi wiele firm styka się na co dzień.

Trzeba też mieć świadomość wszystkich kosztów związanych z kupowanym sprzętem — nie tylko początkowych kosztów zakupu. Inwestując w infrastrukturę IT, należy brać pod uwagę m.in. współczynniki niezawodności, przestoje w pracy, naprawy, cykl życia produktów oraz wpływ na produktywność i wydajność. W przeciwnym razie długofalowe koszty mogą znacznie przekroczyć początkowe założenia.

Firma Panasonic przeprowadzi webinarium, w trakcie którego uczestnicy przekonają się, że od początku inwestując w ultrawytrzymałe i niezawodne urządzenia — jak choćby oferowane przez nas Toughbooki i Toughpady klasy rugged — mogą oni znacznie zmniejszyć koszty TCO, dzięki czemu w przyszłości oszczędzą czas i pieniądze.

Webinarium odbędzie się w środę 26 marca o godzinie 11:00 czasu środkowoeuropejskiego (10:00 GMT).

Jeśli nie możecie w nim Państwo uczestniczyć, prosimy o wypełnienie formularza, a prześlemy Państwu wiadomość z linkiem do nagrania.