• Powerful. Secure.
  Reliable.

  Get to know Windows 11

Windows 11 FAQ

Zrób więcej z Windows 11 i TOUGHBOOK

Ten nowy system operacyjny oferuje szybszy czas ładowania, ulepszone funkcje bezpieczeństwa i dłuższy czas pracy baterii, ułatwiając pracownikom łączność w podróży.

 

Przygotuj się na najlepszą w swojej klasie szybkość, moc i bezpieczeństwo.

 

Nowa perspektywa

 

Windows 11 oferuje spokojny, czysty interfejs do pracy bez ograniczeń. Od odświeżonego menu Start, po nowe sposoby łączenia się ze współpracownikami za pomocą wiadomości i treści - to idealne środowisko dla tych, którzy chcą więcej od swojego urządzenia.

 

Większa produktywność

 

Korzystaj z narzędzi zwiększających produktywność, takich jak Snap Layouts. Dzięki wielu pulpitom możesz być zorganizowany i błyskawicznie przełączać się między projektami i strumieniami pracy za pomocą jednego przycisku.

 

Bezproblemowa współpraca

 

Microsoft Teams umożliwia łączenie się i współpracę z innymi osobami za pośrednictwem laptopa. Dzwoń do współpracowników i organizuj spotkania przez cały dzień przez Wi-Fi lub GPRS, jeśli jesteś w terenie.

 

Komputer dla każdego

 

Nowy system Windows 11 będzie dostępny w trzech modelach TOUGHBOOK, umożliwiając korzystanie z najnowszych innowacji w zakresie obsługi dotykowej, piórkowej i głosowej.

 

Zaufane zabezpieczenia

 

Ich najnowsze. Nasz najbezpieczniejszy. Udostępniaj, wdrażaj i zarządzaj zdalnie dzięki wbudowanym zabezpieczeniom systemu Windows 11. W połączeniu z wiodącą w branży ochroną TOUGHBOOK jest to najlepsze w swojej klasie doświadczenie.

 

Nieograniczona łączność

 

Dzięki wbudowanym w pasek zadań funkcjom czatu i nawiązywania połączeń nowy system Windows 11 umożliwia nawiązanie kontaktu z dowolną osobą za pomocą kilku kliknięć - niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta.

toughbook

Aktualizacja do systemu Windows 11 będzie dostarczana do kwalifikujących się urządzeń TOUGHBOOK na początku 2022 roku. Czas będzie się różnić w zależności od urządzenia. Niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu.

 

Najczęściej zadawane pytania

 • Kiedy firma Microsoft wprowadziła na rynek system Windows 11?

  Microsoft wprowadził Windows 11 na rynek 5 października 2021 r.

 • Kiedy system Windows 11 będzie dostępny dla Panasonic TOUGHBOOK?

  System Windows 11 będzie dostępny dla wszystkich modeli TOUGHBOOK spełniających minimalne wymagania sprzętowe w pierwszym kwartale 2022 roku. Wymagania systemu Windows 11 - Co nowego w Windows | Microsoft Docs

 • Jak długo Windows 10 będzie obsługiwany przez Microsoft?

  Windows 10 będzie obsługiwany przez Microsoft do 14 października 2025 r.
  Windows 10 Home and Pro — cykl życia firmy Microsoft | Dokumenty firmy Microsoft

 • Czy będzie dostępny model z obniżonym poziomem uaktualnienia systemu Windows 10?

  Tak, model z obniżonym poziomem systemu Windows 10 będzie dostępny dla wszystkich modeli TOUGHBOOK spełniających minimalne wymagania sprzętowe w pierwszym kwartale 2022 roku. Oznacza to, że model będzie dostarczany z licencją Windows 11 Pro i preinstalowanym Systemem Windows 10 Pro.

 • Czy mogę bezpłatnie uaktualnić istniejący TOUGHBOOK do Windows 11?

  Wszystkie modele TOUGHBOOK, które spełniają minimalne wymagania sprzętowe, można bezpłatnie uaktualnić do systemu Windows 11. Kierowcy będą dostępni w pierwszym kwartale 2022 roku.

 • Skąd będę wiedzieć, kiedy uaktualnienie do systemu Windows 11 będzie dostępne dla mojego TOUGHBOOKA z systemem Windows 10?

  Microsoft prześle Ci powiadomienie, gdy Twoje kwalifikujące się urządzenie TOUGHBOOK zostanie przetestowane i zatwierdzone do bezpłatnej aktualizacji. Możesz też przejść do witryny Windows Update i sprawdzić samemu. Należy pamiętać, że do ukończenia tej aktualizacji wymagane jest pobranie znacznej ilości plików.

 • Czy jest jakiś termin na skorzystanie z darmowej oferty? Czy będę musiał zapłacić za uaktualnienie?

  Oferta bezpłatnej aktualizacji nie ma określonej daty zakończenia kwalifikujących się systemów. Podczas gdy Microsoft zastrzega sobie prawo do ostatecznego zakończenia wsparcia dla darmowej oferty, nie będzie to do co najmniej rok po ogólnej dostępności.

 • Gdzie mogę znaleźć minimalne wymagania sprzętowe dla systemu Windows 11?

  Wymagania systemu Windows 11 — co nowego w systemie Windows | Dokumenty firmy Microsoft

 • Jakie są nowe funkcje systemu Windows 11?

  Poznaj system operacyjny, komputery, aplikacje i inne systemy Windows 11 | Firma Microsoft

 • Jakie są zalety systemu Windows 11 dla przedsiębiorstw?

  System Windows 11 oferuje znajomy, nowoczesny i odświeżony interfejs, który pomaga zwiększyć produktywność i usprawnia współpracę użytkowników końcowych przy jednoczesnym zachowaniu spójnego zarządzania urządzeniami zarządzanymi przez działy IT.

 • Co stanie się z moimi plikami podczas uaktualniania?

  Domyślnie, wszystkie pliki i dane zostaną przeniesione. Firma Microsoft zaleca jednak wykonanie kopii zapasowej plików przed instalacją.

 • Jakie akcesoria i programy są kompatybilne?

  Oczekuje się, że większość oprogramowania i akcesoriów, które działały z systemem Windows 10, będzie działać z systemem Windows 11. Szczegółowe informacje na temat produktów można uzyskać od wydawcy oprogramowania lub producenta akcesoriów.

 • Musiałem wprowadzić znaczące zmiany w moich procesach IT, podejściu do zarządzania i narzędziach, aby dostosować się do systemu Windows 10. Czego będzie wymagała ta nowa wersja?

  System Windows 11 jest oparty na tym samym fundamencie co system Windows 10, więc będzie obsługiwał te same narzędzia do zarządzania, których używasz obecnie w systemie Windows 10.

 • Używam Windows Autopilot do dostarczania urządzeń TOUGHBOOK dla użytkowników końcowych. Czy usługa Windows Autopilot będzie dostępna dla systemu Windows 11?

  Tak, będziesz mógł korzystać z rozwiązania Windows Autopilot dla urządzeń z systemem Windows 11.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z jednym z naszych zespołów już dziś