• Supermarkety

Supermarkety

Wspieranie działania supermarketu nie jest łatwym zadaniem. Oferta nieustannie się zmienia. Zarządzanie produktami musi się odbywać w trybie ciągłym. Najwyższy poziom obsługi stanowi podstawę codziennej pracy. Pracownicy muszą mieć natychmiastowy dostęp do pomocy i potrzebnych informacji, by móc zawsze i wszędzie sprostać tym wyzwaniom.

Zastosowanie sieci w sklepie
Prowadząc wielokanałową działalność, trzeba wykorzystywać całe swoje doświadczenie w sprzedaży w przypadku każdego klienta. Technologie firmy Panasonic pomagają osiągnąć ten cel. Przez bezpośredni dostęp do usług internetowych i wewnątrzsklepowych tworzymy pomost między ofertą sklepu i informacjami udostępnianymi na witrynie internetowej. 

Pracownicy wyposażeni w urządzenia Toughpad lub Toughbook mają szybki dostęp do informacji o produktach i ofertach. Jest to dużo sprawniejsze i skuteczniejsze rozwiązanie niż w przypadku stanowiska bez systemu zarządzania. Dzięki takiemu systemowi wsparcia sprzedaży klienci są lepiej poinformowani i w konsekwencji bardziej zadowoleni. W rezultacie prawdopodobnie zrobią większe zakupy i będą częściej wracać do tego sklepu.

Skuteczne wsparcie kas samoobsługowych
Mimo że kasy samoobsługowe mają ułatwiać klientom zakupy, często powodują zniechęcenie spowodowane koniecznością interwencji personelu. Mając tablet Toughpad, każdy pracownik mógłby bezpośrednio pomóc klientowi z wszelkimi trudnościami, a także wskazać, gdzie znajduje się szukany produkt, lub udzielić szczegółowych informacji i odpowiedzieć na pytania o dostępność produktu.

Wbudowany czytnik kodów kreskowych ułatwiający zarządzanie magazynem
Tablety Toughpad nie tylko umożliwiają bezpośrednią obsługę klienta, ale są również nieocenione przy zarządzaniu magazynem. Wbudowane czytniki kodów kreskowych — w które są wyposażone nieliczne inne tablety — sprawiają, że kontrola magazynu, wymiany i zarządzanie to proste i precyzyjne procesy obejmujące informacje, które można w czasie rzeczywistym przekazać do systemu zamówień na zapleczu i terminali płatniczych. Poprawia to poziom obsługi klienta.

Najwyższa wydajność punktów sprzedaży
Firma Panasonic ma także w ofercie terminale sklepowe zaprojektowane z myślą o licznych wymaganiach związanych z obsługą klientów przez sprzedawców za kontuarem. Dzięki ponad trzem dekadom doświadczenia w sprzedaży i technologiach do zarządzania możemy zaoferować naszym klientom systemy zapewniające tak istotne dla każdej firmy niskie koszty eksploatacji, elastyczność i wydajność.

Szkolenie pracowników
Dzięki tabletom Toughpad można wyeliminować sterty dokumentów i papierów, które zazwyczaj stanowią nieodzowny element szkolenia pracowników. Korzystając z naszych 20-calowych tabletów o rozdzielczości 4K, pracownicy mogą odbyć szkolenie w miejscu pracy, mając dostęp do wyjątkowo szczegółowych planów i obrazów, za pomocą których można w maksymalnie przejrzysty sposób zaprezentować takie zagadnienia jak układ sklepu czy proces zamówień. Co więcej, łącząc tablety w ramach kilku sklepów lub nawet krajów, sieci supermarketów mogą mieć pewność, że każdy pracownik w każdym sklepie stosuje w danej chwili takie same zalecenia odnośnie układu produktów i jest natychmiast informowany o wszelkich zmianach.

Które urządzenia najlepiej sprawdzą się w supermarketach?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

7-calowy, pozbawiony wentylatora tablet z systemem Windows 8.1 i zintegrowanymi funkcjami, takimi jak czytnik kodów kreskowych i czytnik kart magnetycznych. Niewielki rozmiar i ogromne możliwości urządzenia sprawiają, że idealnie sprawdza się ono w wielu aspektach sprzedaży, zarówno w sklepie, jak i w innych punktach.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-G1 z podstawką na ladę (terminal sklepowy)

Połączenie lekkiego i w pełni wzmocnionego tabletu z systemem Windows 8.1 oraz podstawki, którą można na wiele sposobów dostosować do własnych potrzeb. To idealny sposób na usprawnienie obsługi klientów i zaoszczędzenie miejsca w punkcie sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 i FZ-X1

Całkowicie wzmocnione 5-calowe tablety, które łączą zalety urządzeń mobilnych z funkcjonalnością czytnika kodów kreskowych — idealne rozwiązanie do zarządzania magazynem i prowadzenia audytów.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-Y1

Pierwszy na świecie 20-calowy tablet o rozdzielczości 4K i zwiększonej wytrzymałości z niesamowitym wyświetlaczem HD.

Dowiedz się więcej

Toughpad UT-MB5
Point-of-Sale Systems (POS) JS-970
Elektroniczny terminal sklepowy JS-970

Kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi Microsoft Windows, wielofunkcyjny, elastyczny i modułowy terminal JS-970 z wymiennymi ekranami zwiększa produktywność, redukuje czas przestoju i zmniejsza koszty konserwacji.

Dowiedz się więcej