Sprostać wyzwaniom w sektorze kolejowym i transportu publicznego

Jakie są główne przeszkody dla wydajności i efektywności Twojego personelu terenowego? Jak Toughbook pomoże je przezwyciężyć?

Kliknij opcje poniżej i sprawdź, jakie rozwiązania proponujemy…

Możliwość utrzymania infrastruktury w każdym miejscu i w każdych warunkach
Tak, to moje wyzwanie

Toughbooki są idealnym narzędziem utrzymania infrastruktury transportu publicznego. Umożliwiają technikom pracującym w terenie szybkie znalezienie problemu, sprawdzenie cyfrowych dokumentów i schematów, zamówienie części wymiennych online i szybkie rozpoczęcie kolejnego zadania w nowej lokalizacji dzięki wbudowanemu GPS. To wszystko można zrobić wszędzie, w każdej sytuacji. Można cały dzień pracować na zasilaniu bateryjnym, w każdych warunkach pogodowych, w ostrym świetle słonecznym oraz w szerokim zakresie łączności.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Konieczność zmniejszenia przerw w działaniu sieci kolejowej
Tak, to moje wyzwanie

Zmniejszenie przerw w działaniu sieci kolejowej jest olbrzymim priorytetem dla sieci kolejowych. Czas i efektywność to czynniki krytyczne. Dzięki swojej wyjątkowej łączności, możliwości działania w każdym potrzebnym miejscu i funkcjonalności wynikającej z konsolidacji urządzeń Toughbooki umożliwiają technikom kolejowym i inżynierom szybszą, bardziej dokładną i bardziej produktywną pracę niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to, że przerwy w działaniu sieci są zmniejszone do absolutnego minimum.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Konieczność zwiększenia wydajności techników
Tak, to moje wyzwanie

Toughbooki umożliwiają całkowicie nową organizację procesów pracy, co zwiększa produktywność personelu technicznego. Z każdego miejsca mają dostęp do dokumentacji i schematów, wbudowany GPS umożliwia efektywne przemieszczanie personelu i zasobów, wbudowane aparaty fotograficzne natychmiastowo rejestrują stan zasobów, a personel ma dostęp do zasobów i narzędzi informacyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wspaniałej łączności bezprzewodowej Toughbooka.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.