Sprostać wyzwaniom sektora utrzymania sieci drogowej

Jakie są główne przeszkody dla wydajności i efektywności Twojego personelu terenowego? Jak Toughbook pomoże je przezwyciężyć?

Kliknij opcje poniżej i sprawdź, jakie rozwiązania proponujemy…

Możliwość utrzymania infrastruktury transportowej w każdym miejscu i w każdych warunkach
Tak, to moje wyzwanie

Toughbooki są idealnym narzędziem utrzymania infrastruktury transportu publicznego. Umożliwiają technikom pracującym w terenie szybkie znalezienie problemu, sprawdzenie cyfrowych dokumentów i schematów, zamówienie części wymiennych online i szybkie rozpoczęcie kolejnego zadania w nowej lokalizacji dzięki wbudowanemu GPS. To wszystko można zrobić wszędzie, w każdej sytuacji. Można cały dzień pracować na zasilaniu bateryjnym, w każdych warunkach pogodowych, w ostrym świetle słonecznym i szerokim zakresie opcji połączeniowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Konieczność zmniejszenia przerw w działaniu sieci drogowej i kolejowej
Tak, to moje wyzwanie

Minimalizowanie przestojów ma wysoki priorytet wśród zarządców sieci. Czas i efektywność to czynniki krytyczne. Dzięki wyjątkowym opcjom połączeniowym, możliwości działania w każdym potrzebnym miejscu i funkcjonalności wynikającej z konsolidacji urządzeń Toughbooki umożliwiają inżynierom oraz technikom drogowym i kolejowym szybszą, dokładniejszą i bardziej produktywną pracę. Oznacza to, że przerwy w działaniu sieci są zmniejszone do absolutnego minimum.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Konieczność zwiększenia wydajności techników
Tak, to moje wyzwanie

Toughbooki umożliwiają całkowicie nową organizację procesów pracy, zwiększając produktywność personelu technicznego. Pracownicy mają dostęp do dokumentacji i schematów z każdego miejsca, wbudowany GPS umożliwia efektywne przemieszczanie personelu i zasobów, wbudowane aparaty fotograficzne natychmiast rejestrują stan zasobów, a personel ma dostęp do informacji o zasobach i narzędziach w czasie rzeczywistym dzięki doskonałej łączności bezprzewodowej Toughbooka.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Przenośność/Mobilność
Przenośność/Mobilność

W tej branży urządzenia trzeba brać z sobą w teren, a mobilność jest podstawą jej działania. Małe moduły montażowe i forma obejmująca wyjątkowe rozwiązania, na przykład wbudowaną rączkę, sprawiają, że Toughbooka możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Łączność
Łączność

Zintegrowany WLAN i dodatkowy moduł HSPA umożliwiają zbieranie i przesyłanie obrazów cyfrowych, także podczas pracy w trudnych warunkach w terenie. Dzięki temu przestoje w pracy linii drogowych są krótsze, a i kary zwyczajowo nakładane w takich sytuacjach – mniejsze.

Niezawodność i wytrzymałość
Niezawodność i wytrzymałość

Wszystkie nasze urządzenia, nawet te najmniejsze, są w stanie sprostać wyzwaniom pracy w terenie w branży transportu drogowego. Na przykład Toughbook ultramobliny PC (UMPC) CF-U1. Urządzenie to waży zaledwie 1060 gramów, a może wytrzymać upadek z wysokości 120 cm. Co więcej, część naszych modeli spełnia standardy odporności na wodę i kurz bardzo rygorystycznych norm IP, włącznie z IP65¹.

¹ Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Brak konieczności dostępu do sieci
Brak konieczności dostępu do sieci

Toughbooki posiadają specjalnie zaprojektowany akumulator oraz dostosowany system zarządzania zasilaniem. Dzięki temu Toughbook może pracować do 8 godzin na jednym naładowanym akumulatorze.