Sprostać wyzwaniom branży telekomunikacyjnej

Jakie są główne przeszkody dla wydajności i efektywności Twojego personelu terenowego? Jak Toughbook pomoże je przezwyciężyć?

Kliknij opcje poniżej i sprawdź, jakie rozwiązania proponujemy…

Możliwość diagnostyki i utrzymania sieci cyfrowej w każdym miejscu i w każdej sytuacji
Tak, to moje wyzwanie

Toughbooki są idealnym narzędziem utrzymania nowoczesnych sieci telekomunikacyjnych. Umożliwiają technikom pracującym w terenie połączenie z zasobami sieci i konserwację w każdym miejscu, w każdej sytuacji. Dzięki możliwości całodniowej pracy na zasilaniu z baterii, działają w każdych warunkach pogodowych, w ostrym świetle słonecznym i mają szeroki zakres łączności.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Konieczność zwiększenia wydajności techników
Tak, to moje wyzwanie

Toughbooki umożliwiają całkowicie nową organizację procesów pracy, co zwiększa produktywność personelu technicznego. Z każdego miejsca mają dostęp do dokumentacji i schematów, wbudowany GPS umożliwia efektywne przemieszczanie personelu i zasobów, wbudowane aparaty fotograficzne natychmiastowo rejestrują stan zasobów, a personel ma dostęp do zasobów i narzędzi informacyjnych w czasie rzeczywistym dzięki wspaniałej łączności bezprzewodowej Toughbooka.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Ulepszanie firmy, by była bardziej ekologiczna i przyjazna klientom
Tak, to moje wyzwanie

Wbudowany GPS i wspaniała łączność bezprzewodowa Toughbooków umożliwia pracownikom terenowym szybsze przemieszczanie się od klienta do klienta w czasie rzeczywistym. Dzięki temu twój personel może poświęcić więcej czasu na pomoc klientom, a zużycie paliwa i ślady węglowe są mniejsze.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Czytelność obrazu
Czytelność obrazu

Praca w terenie łączy się z poważnym problemem, jakim może być słaba czytelność obrazu na ekranie oświetlonym promieniami słonecznymi. Toughbooki są wyposażone w najnowocześniejszą technologię ekranową, zapewniającą doskonałą czytelność obrazu przy bezpośrednim oświetleniu promieniami słonecznymi oraz podświetlenie przy pracy w nocy.

Wielofunkcyjność
Wielofunkcyjność

Wbudowany HSPA, GPS i inne moduły aplikacyjne. Dzięki nim nawet najmniejsze Toughbooki są mobilnym, wielofunkcyjnym narzędziem, które sprawdza się w najtrudniejszych warunkach roboczych.

Niezawodność i wytrzymałość
Niezawodność i wytrzymałość

Wszystkie nasze urządzenia, nawet te najmniejsze, są w stanie sprostać wyzwaniom pracy w terenie w branży telekomunikacyjnej. Na przykład Toughbook ultramobliny PC (UMPC) CF-U1. Urządzenie to waży zaledwie 1060 gramów, a może wytrzymać upadek z wysokości 120 cm. Co więcej, część naszych modeli spełnia standardy odporności na wodę i kurz bardzo rygorystycznych norm IP, włącznie z IP65¹.

¹ Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Brak konieczności dostępu do sieci
Brak konieczności dostępu do sieci

Toughbooki posiadają specjalnie zaprojektowany akumulator oraz dostosowany system zarządzania zasilaniem. Dzięki temu Toughbook może pracować do 8 godzin na jednym naładowanym akumulatorze.