Sprostać wyzwaniom branży motoryzacyjnej

Jakie są główne przeszkody dla wydajności i efektywności Twojego personelu terenowego? Jak Toughbook pomoże je przezwyciężyć?

Kliknij opcje poniżej i sprawdź, jakie rozwiązania proponujemy…

Konieczność wykonywania precyzyjnych i skutecznych prac diagnostycznych w trudnych warunkach
Tak, to moje wyzwanie

Nie zawsze można wykonać pracę w sprzyjających warunkach – pojazdy muszą być naprawiane w miejscu bez dostępu prądu, gdzie kurz i ciepło są stałymi wrogami, a łączność bezprzewodowa nie jest oczywistością.

Łączność bezprzewodowa o dużym zasięgu, zewnętrzne ekrany, wymienialne formy i doskonała wytrzymałość to cechy Toughbooka zaprojektowanego specjalnie do pracy na zewnątrz lub w warunkach warsztatowych. Zatem bez względu na lokalizację pojazdu, Toughbook i pracownik techniczny wykonają każde niezbędne zadanie.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Konieczność zapewnienia lepszej obsługi klienta, z mniejszą liczbą błędów i krótszym czasem oczekiwania
Tak, to moje wyzwanie

Moment przyjmowania pojazdu może stanowić wielką przeszkodę dla efektywności procesu diagnostycznego, szczególnie w czasie porannego szczytu pracy. To wydłuża czas oczekiwania klienta i zmniejsza poziom satysfakcji.

Następnie przypisuje się pojazdy pracownikom technicznym, miejmy nadzieję, dopasowując usterki do zdolności mechaników. Ale jeśli nie stanie się to „we właściwym czasie”, poziomy się obniżą i wystąpią błędy.

Toughbook redefiniuje ten proces w połączeniu z systemami diagnostycznymi umożliwiając pracownikom technicznym wykonanie trzech diagnostyk w czasie wcześniej potrzebnym dla jednej. Jak? Dzięki wykorzystaniu łączności bezprzewodowej na poziomie wojskowym, doskonałej zdolności działania w trudnych sytuacjach oraz zintegrowanym opcjom peryferyjnym, takim jak RFID i czytniki kodów kreskowych.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Wymóg, by każda wizyta klienta niosła ze sobą wartość
Tak, to moje wyzwanie

Toughbooki są zaprojektowane i wykonane przez ludzi rozumiejących, na czym firmy diagnostyki samochodowej zarabiają pieniądze - dzięki ponownym wizytom lub dalszym interesom z klientami zadowolonymi z otrzymanych usług.

Co więcej sprawiają, że pracownicy techniczni są bardziej wartościowi dla klienta i przeprowadzają dodatkowe lub doskonalsze działania podczas wizyty, co z kolei zwiększa dochody przedsiębiorstwa naprawczego.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Czytelność obrazu
Czytelność obrazu

Praca w terenie łączy się z poważnym problemem, jakim może być słaba czytelność obrazu na ekranie oświetlonym promieniami słonecznymi. Toughbooki są wyposażone w najnowocześniejszą technologię ekranową, zapewniającą doskonałą czytelność obrazu przy bezpośrednim oświetleniu promieniami słonecznymi oraz podświetlenie przy pracy w nocy.

Wielofunkcyjność
Wielofunkcyjność

Wbudowany HSPA, GPS i inne moduły aplikacyjne. Dzięki nim nawet najmniejsze Toughbooki są mobilnym, wielofunkcyjnym narzędziem, które sprawdza się w najtrudniejszych warunkach roboczych.

Niezawodność i wytrzymałość
Niezawodność i wytrzymałość

Wszystkie nasze urządzenia, nawet te najmniejsze, są w stanie sprostać wyzwaniom pracy w terenie w branży motoryzacyjnej. Na przykład Toughbook ultramobliny PC (UMPC) CF-U1. Urządzenie to waży zaledwie 1060 gramów, a może wytrzymać upadek z wysokości 120 cm. Co więcej, część naszych modeli spełnia standardy odporności na wodę i kurz bardzo rygorystycznych norm IP, włącznie z IP65¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

 

Brak konieczności dostępu do sieci
Brak konieczności dostępu do sieci

Toughbooki posiadają specjalnie zaprojektowany akumulator oraz dostosowany system zarządzania zasilaniem. Dzięki temu Toughbook może pracować do 8 godzin na jednym naładowanym akumulatorze.