Sprostać wyzwaniom branży lotniczej

Jakie są główne przeszkody dla wydajności i efektywności Twojego personelu terenowego? Jak Toughbook pomoże je przezwyciężyć?

Kliknij opcje poniżej i sprawdź, jakie rozwiązania proponujemy…

Załoga techniczna musi mieć szybki i łatwy dostęp do logów lotu
Tak, to moje wyzwanie

Dzięki światowej klasy łączności i trwałości, Toughbooki umożliwiają załogom technicznym dostęp do logów lotów w czasie niemożliwym wcześniej do osiągnięcia – często jeszcze przed wylądowaniem samolotu. Dzięki temu załogi posiadają informacje niezbędne do reakcji w każdej sytuacji, co drastycznie skraca długości cyklu przetwarzania i umożliwia przedsiębiorstwom lotniczym oszczędzenie olbrzymich ilości pieniędzy.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Konieczność dostępu do instrukcji technicznych i specjalnych poprawek w każdych warunkach pogodowych
Tak, to moje wyzwanie

Wcześniej instrukcje techniczne i specjalne poprawki były zwykle dostępne w wersji papierowej. Nawet jeśli nie, ograniczenia technologiczne oznaczały, że w niektórych miejscach postoju samolotu cyfrowe informacje techniczne nie były dostępne. Na ograniczenia dostępu wpływały proste czynniki, jak łączność bezprzewodowa, niska temperatura lub silne światło słoneczne.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Potrzeba szybszych protokołów odbioru i zgód przed odlotem
Tak, to moje wyzwanie

Długości czasu przetwarzania są krytycznymi czynnikami w przemyśle lotniczym. Nieużywany samolot oznacza straty finansowe. Protokoły odbioru, kontrole i zgody można przeprowadzić błyskawicznie, gdyż Toughbook umożliwia wykonanie ich w jednym miejscu dzięki łatwym w użyciu formom, lepszej funkcjonalności i łączności w większości trudnych sytuacji. Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Łączność
Łączność

Zintegrowany WLAN i dodatkowy moduł HSPA umożliwiają terminową realizację takich zadań, jak zamawianie online części zamiennych – także z pokładu samolotu.

Niezawodność/ Wytrzymałość
Niezawodność/ Wytrzymałość

Wszystkie nasze urządzenia, nawet te najmniejsze, są w stanie sprostać wyzwaniom pracy w terenie w branży lotniczej. Na przykład Toughbook ultramobliny PC (UMPC) CF-U1. Urządzenie to waży zaledwie 1060 gramów, a może wytrzymać upadek z wysokości 120 cm. Co więcej, część naszych modeli spełnia standardy odporności na wodę i kurz bardzo rygorystycznych norm IP, włącznie z IP65¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Ochrona danych
Ochrona danych

Toughbooki posiadają nie tylko narzędzia do zarządzania hasłami, BIOS Kill i blokadę twardego dysku, ale także oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania komputera – Recovery Pro, więc Twoje dane są zawsze bezpieczne.

Brak konieczności dostępu do sieci
Brak konieczności dostępu do sieci

Toughbooki posiadają specjalnie zaprojektowany akumulator oraz dostosowany system zarządzania zasilaniem. Dzięki temu Toughbook może pracować do 8 godzin na jednym naładowanym akumulatorze