Sprostać wyzwaniom branży handlowej

Jakie są główne przeszkody dla wydajności i efektywności Twojego personelu terenowego? Jak Toughbook pomoże je przezwyciężyć?

Kliknij opcje poniżej i sprawdź, jakie rozwiązania proponujemy…

Inteligentne dostawy
Tak, to moje wyzwanie

Internet i prostsze łańcuchy dostaw wpłynęły na branżę handlową, więc personel ma często jedyny kontakt z klientem „w drzwiach”. Toughbooki umożliwiają pełne wykorzystanie tej cennej w handlu możliwości.

Toughbooki są zaprojektowane do użycia wszędzie, są zatem idealne dla nowych warunków sprzedaży. Wyposażając mobilny personel w doskonały dostęp do urządzeń informatycznych zapewniasz lepszą jakość usług dla klientów. Satysfakcja klientów jest większa, a podczas każdej wizyty wzrasta sprzedaż.

Dodatkowo zintegrowanie w Toughbookach opcji peryferyjnych takich, jak GPS czy czytniki kodów kreskowych zwiększa produktywność dostaw i terenowych pracowników sprzedaży. Czas dojazdu do klienta jest krótszy a codziennie zwiększa się liczba zadowolonych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Możliwość dostępu do krytycznych danych biznesowych w każdej sytuacji
Tak, to moje wyzwanie

Toughbooki radzą sobie tam, gdzie inne technologie zawodzą – idealne rozwiązanie w różnorodnych warunkach, w jakich pracuje personel handlowy. Teraz pracownicy terenowi mają dostęp do niezbędnych danych w cyfrowym, całkowicie modyfikowalnym formacie w terenie, w magazynie-chłodnii lub w punkcie sprzedaży. Szeroki wybór rozmiaru ekranów i obudów oznacza sprostanie wymogom pracy terenowej w handlu, a posiadana moc przetwarzania umożliwia nawet najbardziej kompleksową dokumentację techniczną.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Sprzedaż w terenie
Tak, to moje wyzwanie

Klienci branży handlowej chcą uzyskać dokładne, rzetelne informacje i odpowiedzi na swoje pytania. Z pewnością nie chcą czekać, gdy terenowy przedstawiciel handlowy próbuje się skontaktować lub nawet udać do głównego biura. Toughbooki rozwiązują ten problem.

Łączność i trwałość umożliwiają pozyskanie informacji w czasie rzeczywistym, w każdej sytuacji. To prowadzi do dużo większego zadowolenia klientów i dużo bardziej opłacalnego procesu roboczego.

Chcesz wiedzieć więcej? Już teraz porozmawiaj ze specjalistą Toughbook.

Przenośność/Mobilność
Przenośność/Mobilność

Handel odbywa się w wielu środowiskach i dlatego w tym przypadku mobilność ma kluczowe znaczenie. Małe moduły montażowe i forma obejmująca wyjątkowe rozwiązania, na przykład wbudowaną rączkę, sprawiają, że Toughbooka możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Wielofunkcyjność
Wielofunkcyjność

Wbudowany HSPA, GPS i inne moduły aplikacyjne. Dzięki nim nawet najmniejsze Toughbooki są mobilnym, wielofunkcyjnym narzędziem, które sprawdza się w najtrudniejszych warunkach roboczych.

Niezawodność i wytrzymałość
Niezawodność i wytrzymałość

Wszystkie nasze urządzenia, nawet te najmniejsze, są w stanie sprostać wyzwaniom pracy w terenie w branży handlowej. Na przykład Toughbook ultramobliny PC (UMPC) CF-U1. Urządzenie to waży zaledwie 1060 gramów, a może wytrzymać upadek z wysokości 120 cm. Co więcej, część naszych modeli spełnia standardy odporności na wodę i kurz bardzo rygorystycznych norm IP, włącznie z IP65¹.

¹ Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Brak konieczności dostępu do sieci
Brak konieczności dostępu do sieci

Toughbooki posiadają specjalnie zaprojektowany akumulator oraz dostosowany system zarządzania zasilaniem. Dzięki temu Toughbook może pracować do 8 godzin na jednym naładowanym akumulatorze.