Handel

Nowe pojęcie sprzedaży detalicznej

Wielofunkcyjne rozwiązania do najróżniejszych zastosowań w sklepach

Wzmocnione tablety Toughpad i elektroniczne terminale sklepowe firmy Panasonic zapewniają produktywność, o jakiej nawet nie marzą użytkownicy standardowych urządzeń. Świetnie sprawdzają się w każdym otoczeniu — w sklepie, w restauracji, na terenie zewnętrznym czy w magazynie — dzięki czemu stanowią idealne narzędzie pracy we wszystkich zastosowaniach związanych ze sprzedażą detaliczną.

Najważniejsze jest to, że, umożliwiają sprzedawcom wielokanałową obsługę klientów, która jest niezbędna w każdej chcącej odnosić sukcesy firmie. Jeszcze zanim klient przybędzie na miejsce, urządzenia generują serię płynnych, zintegrowanych interakcji, łącząc rzeczywisty proces sprzedaży z jego cyfrowymi aspektami.

  • Firma Panasonic oferuje menedżerom sprzedaży i ich pracownikom solidne i dostosowane do indywidualnych wymagań urządzenia z bardzo czytelnymi wyświetlaczami, które świetnie sprawdzają się przy przyjmowaniu zamówień w takich miejscach jak sieci restauracji czy restauracje szybkiej obsługi.
  • Dzięki urządzeniom Toughpad, zespół sprzedażowy ma dostęp do aktualnych informacji, co pozwala szczegółowo odpowiedzieć na wszelkie pytania klientów i tym samym maksymalnie zwiększyć szanse na sprzedaż usługi.
  • Wzmocniona konstrukcja sprawia, że urządzenia Toughpad są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie i mobilne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się zarówno w punktach sprzedaży, jak i w magazynach.
  • Długi czas pracy na baterii, wbudowane czytniki kodów kreskowych i pełna wersja systemu Windows pozwalają sprzedawcom na zarządzanie wieloma aplikacjami z poziomu jednego urządzenia.
  • Zestaw specjalistycznych urządzeń dokujących umożliwia bezpieczne transportowanie tabletów Toughpad, używanie ich w ruchu oraz zastosowanie w roli elektronicznych terminali sklepowych. 
  • Elektroniczne terminale sklepowe Panasonic są zaprojektowane z myślą o dzisiejszych potrzebach na rynku i pomagają sprzedawcom w wykonywaniu codziennych zadań. Są kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi Microsoft Windows, wielofunkcyjne, elastyczne i modułowe — doskonałe do sklepów, restauracji szybkiej obsługi i innych lokali z branży gastronomiczno-hotelarskiej. 

 

Urządzenia Toughbook i Toughpad w sprzedaży detalicznej

Zařízení rychlého občerstvení a řetězce restauracíacíacíací

Restauracje sieciowe i szybkoobsługowe

Nasze rozwiązania z zakresu sprzedaży detalicznej zapewniają płynną i elastyczną realizację zadań w miejscach, w których presja czasu i wydajności to standardowy aspekt pracy.

Supermarkety

Supermarkety

W miejscach, w których obsługa klienta to podstawa, technologia firmy Panasonic upraszcza liczne zadania, procesy i obowiązki personelu.

Punkty sprzedaży detalicznej

Wdrożenie rozwiązań firmy Panasonic z zakresu komputerowego przetwarzania danych i przenośnych terminali sklepowych zapewnia najwyższą jakość.

Hotelové službyužbyužbyužby

Hotelarstwo

Zapewnij klientom idealną obsługę dzięki technologii, która podniesie poziom każdej wizyty w Twojej firmie.

¹ Przetestowane przez krajowe niezależne laboratorium testowe, zgodnie z rozdziałami 13.4, 13.6.2, 14.2.5 i 14.3 normy IEC 60529.