• Restauracje szybkoobsługowe i typu fast food

Restauracje szybkoobsługowe i typu fast food

Niewiele jest miejsc, w których szybka i sprawna obsługa klienta ma większe znaczenie niż w restauracji szybkiej obsługi. Zarówno za kontuarem, jak i krążąc po restauracji, personel musi być elastyczny i bezzwłocznie reagować na potrzeby klientów. Wzmocnione urządzenia firmy Panasonic idealnie sprawdzają się w takich okolicznościach.

Jedno urządzenie, wiele usług
Toughpad FZ-G1 to jedno urządzenie, które umożliwia wykonanie w restauracji wielu zadań i zrealizowanie wielu usług. Po zadokowaniu w podstawce zaprojektowanej specjalnie na potrzeby terminalu sklepowego uzyskuje się kompletne rozwiązanie stacjonarne. Natomiast noszone w ręku urządzenie umożliwia przyjmowanie zamówień, prezentowanie menu, sprawdzanie rezerwacji, zarządzanie magazynem i wykonywanie wielu innych czynności. Dzięki licznym opcjom wprowadzania, takim jak ekran dotykowy i cyfrowe pisaki, procesy są proste i czytelne zarówno dla klientów, jak i dla poruszającego się po lokalu personelu.

Idealne wsparcie dla punktów sprzedaży
Po połączeniu urządzenia Toughpad FZ-M1 z systemem terminalu sklepowego możliwe jest bezpośrednie przekazywanie zamówień między urządzeniami oraz wyświetlanie ich na obu systemach. Zwiększa to tempo i dokładność przyjmowania zamówień, a tym samym skraca czas oczekiwania klientów na ich realizację.

Firma Panasonic ma także w ofercie terminale sklepowe zaprojektowane z myślą o licznych wymaganiach związanych z obsługą klientów przez sprzedawców za kontuarem. Dzięki ponad trzem dekadom doświadczenia w sprzedaży i technologiach do zarządzania możemy zaoferować naszym klientom systemy zapewniające tak istotne dla każdej firmy niskie koszty eksploatacji, elastyczność i wydajność.

Eliminacja kolejek
Dzięki lekkiej konstrukcji i niezawodnej łączności urządzenia Toughpad mogą być wykorzystywane przez personel do przyjmowania zamówień, gdy w wyznaczonych punktach sprzedaży tworzą się długie kolejki. Pozwala to wyeliminować frustrację po stronie klientów i tym samym zapewnić stały napływ nowych osób do lokalu.

Które urządzenia najlepiej sprawdzą się w restauracjach typu fast-food i restauracjach szybkiej obsługi?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

7-calowy, pozbawiony wentylatora tablet z systemem Windows 8.1 i zintegrowanymi funkcjami, takimi jak czytnik kodów kreskowych i czytnik kart magnetycznych. Niewielki rozmiar i ogromne możliwości urządzenia sprawiają, że idealnie sprawdza się ono w wielu aspektach sprzedaży, zarówno w sklepie, jak i w innych punktach.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-G1 z podstawką na ladę (terminal sklepowy)

Połączenie lekkiego i w pełni wzmocnionego tabletu z systemem Windows 8.1 oraz podstawki, którą można na wiele sposobów dostosować do własnych potrzeb. To idealny sposób na usprawnienie obsługi klientów i zaoszczędzenie miejsca w punkcie sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Elektroniczny terminal sklepowy JS-970

Kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi Microsoft Windows, wielofunkcyjny, elastyczny i modułowy terminal JS-970 z wymiennymi ekranami zwiększa produktywność, redukuje czas przestoju i zmniejsza koszty konserwacji.

Dowiedz się więcej

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970