Rozwiazania mobilne — oficjalne dokumenty

Stale współpracujemy z uznanymi instytutami i ekspertami branżowymi w celu rozpoznania i opisu potrzeb dotyczących IT we współczesnym świecie biznesu. Nasze opracowania oparte na bezpośrednich kontaktach z klientami oraz dogłębnej analizie rynku są doskonałym źródłem informacji podczas podejmowania decyzji o zakupie składników infrastruktury informatycznej.
Poniżej znajdują się wszystkie nasze raporty i opracowania.

 • Mobile computing as a service

  Breaking the traditional cycle of mobile technology refreshes

 • Technologie Przyszłości I Ich Wpływ Na Pracowników Mobilnych Oraz Używane Przez Nich Urządzenia

  Uwagę firm przyciągają różne fascynujące technologie przyszłości. Wyniki badań wyraźnie jednak wskazują, że w odniesieniu do pracowników mobilnych ludzi biznesu interesują przede wszystkim dane Big Data, Internet rzeczy (Internet of Things, IoT) i technologie czujników oraz że to właśnie w tych technologiach szukają oni możliwości osiągania większych przychodów

 • Sustainable Mobile Device Strategies Deliver Significant Savings for Business, 2017

  Businesses still waiting to implement a sustainable mobile device strategy are missing out on significant savings – on average 30% of their annual mobile device budget. These savings are primarily driven by the ability to extend the life of notebooks, hybrids, tablets and handhelds by an average of two years.

 • Rugged Confusion, 2018

  To niezależne badanie przeprowadzone przez firmę Opinion Matters i zlecone przez Panasonic pokazuje, że język używany przez producentów urządzeń biznesowych i konsumenckich powoduje chaos na rynku.

 • To dock or not to dock: The business benefits of vehicle-mounted tablets and notebooks

  You wouldn’t give your office-based workforce a computer and then not provide them with a desk to sit at. So why give a mobile worker a productivity transforming tool and not give them somewhere secure to house and use it effectively on the road?

 • Kwestia zaufania. Ankieta zadowolenia klientów dostawców wzmocnionych komputerów przenośnych

  Wybór właściwego dostawcy rozwiązań z zakresu komputerów przenośnych to kluczowa decyzja biznesowa. Dostawca ten powinien oferować odpowiednie doradztwo i wsparcie na każdym etapie cyklu eksploatacji produktu.

 • Wysoka cena niedoskonałych rozwiązań, 2016

  „No pain, no gain” — popularne angielskie porzekadło mówi, że dobre efekty muszą być okupione wysiłkiem i poświęceniem. Niestety, nasze badanie wykazało, że wysiłki pracowników działów logistyki i dostaw nie przynoszą spodziewanych efektów z powodu niewłaściwie zaprojektowanych mobilnych czytników kodów reskowych.

 • Test porównawczy wytrzymałego przenośnego tabletu Panasonic Toughpad. 2016

  Niezależna agencja badań rynku Opinion Matters zaprosiła ośmiu pracowników na co dzień korzystających w pracy z mobilnych urządzeń skanujących (dostawców, magazynierów, kurierów, pracowników poczty i osoby świadczących usługi logistyczne) do udziału w teście porównawczym trzech różnych tabletów przenośnych.

 • Maszyny nowej ery. 2015

  Mimo że tablety miały zrewolucjonizować pracę mobilną, nasze ostatnie badania wskazują, że to laptop pozostaje preferowanym urządzeniem pracowników mobilnych w Europie. Bez wątpienia tablet zdobył znaczny udział w rynku i są stanowiska, na których jego forma sprawdza się idealnie.

 • Tablety i Europejska rewolucja w zakresie wydajności.

  Ten raport został zamówiony przez firmę Panasonic. Zawiera on wyniki badania ilościowego, przeprowadzonego w 9 krajach wśród osób odpowiadających za zakup tabletów oraz użytkowników z firm zatrudniających co najmniej 50 osób. Badanie przeprowadzono w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Krajach Beneluksu, Włoszech, Hiszpanii, Rosji, Turcji i Polsce.