• Punkty sprzedaży detalicznej

Punkty sprzedaży detalicznej

Technologia sprzedaży detalicznej firmy Panasonic sprawdza się idealnie, gdy absolutną koniecznością są najwyższy standard obsługi klienta i doświadczenie pozwalające zapewnić komfort i maksymalne zaangażowanie każdej osoby odwiedzającej sklep. W połączeniu ze stosowanymi przez klienta urządzeniami z zakresu komunikacji cyfrowej i systemami zarządzania sprzedażą nasza gama wzmocnionych tabletów może usprawnić niemal każdy aspekt działania firmy: od przyjmowania dostaw po zarządzanie magazynem — bezpośrednio przez punkt sprzedaży i promocji.

Cyfrowa pomoc i wspomaganie sprzedaży
Klienci, którzy podczas podejmowania decyzji w sklepie mają do dyspozycji odpowiednie informacje i porady, chętniej decydują się na zakup i na powrót do sklepu. Pracownicy dysponujący zoptymalizowanymi pod kątem sprzedaży detalicznej tabletami takimi jak Toughpad FZ-M1 mogą bezzwłocznie udzielać klientom wymaganej pomocy, niezależnie od tego, w której części sklepu się znajdują. 

Mogą prezentować klientom elektroniczne katalogi, korzystając z interaktywnych funkcji i szczegółowych opisów produktów, by pomóc w podjęciu właściwej decyzji o zakupie, nawet jeśli produkt nie jest fizycznie dostępny. Dostępne są też funkcje zamawiania niedostępnych artykułów i zamawiania produktów w przedsprzedaży.

Najwyższa wydajność punktów sprzedaży
Firma Panasonic ma także w ofercie terminale sklepowe zaprojektowane z myślą o licznych wymaganiach związanych z obsługą klientów przez sprzedawców za kontuarem. Dzięki ponad trzem dekadom doświadczenia w sprzedaży i technologiach do zarządzania możemy zaoferować naszym klientom systemy zapewniające tak istotne dla każdej firmy niskie koszty eksploatacji, elastyczność i wydajność. 

Bardziej precyzyjne zarządzanie stanem magazynu
Rozwiązania firmy Panasonic z zakresu sprzedaży detalicznej są także świetnie wyposażone, jeśli chodzi o wspieranie pracowników zaplecza i magazynów. Nasze tablety mają wbudowane czytniki kodów kreskowych i stanowią idealne rozwiązanie umożliwiające proste, sprawne i dokładne sprawdzanie stanu magazynu oraz zamawianie nowych towarów. Co więcej, dzięki doskonałej łączności i długiej pracy na baterii pracownicy mogą na bieżąco udostępniać w głównym systemie aktualne informacje o stanach magazynowych, co przyspiesza uzupełnianie towaru i usprawnia zarządzanie.

Które urządzenia najlepiej sprawdzą się w punktach sprzedaży detalicznej?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

7-calowy, pozbawiony wentylatora tablet z systemem Windows 8.1 i zintegrowanymi funkcjami, takimi jak czytnik kodów kreskowych i czytnik kart magnetycznych. Niewielki rozmiar i ogromne możliwości urządzenia sprawiają, że idealnie sprawdza się ono w wielu aspektach sprzedaży, zarówno w sklepie, jak i w innych punktach.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-G1 z podstawką na ladę (terminal sklepowy)

Połączenie lekkiego i w pełni wzmocnionego tabletu z systemem Windows 8.1 oraz podstawki, którą można na wiele sposobów dostosować do własnych potrzeb. To idealny sposób na usprawnienie obsługi klientów i zaoszczędzenie miejsca w punkcie sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 i FZ-X1

Całkowicie wzmocnione 5-calowe tablety, które łączą zalety urządzeń mobilnych z funkcjonalnością czytnika kodów kreskowych — idealne rozwiązanie do zarządzania magazynem i prowadzenia audytów.

Dowiedz się więcej

Elektroniczny terminal sklepowy JS-970

Kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi Microsoft Windows, wielofunkcyjny, elastyczny i modułowy terminal JS-970 z wymiennymi ekranami zwiększa produktywność, redukuje czas przestoju i zmniejsza koszty konserwacji.

Dowiedz się więcej

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970