Gwarancja na inteligentne baterie urządzeń Toughbook zapewni ich maksymalną żywotność

Utrzymywanie optymalnego działania baterii, aby zagwarantować maksymalną wydajność urządzeń, jest teraz łatwiejsze i inteligentniejsze niż kiedykolwiek.

Nowa gwarancja na inteligentną baterię urządzeń Toughbook łączy korzyści inteligentnej technologii wykonania baterii z ich szybką wymianą. Tylko firma Panasonic stosuje inteligentne rozwiązania w swojej ofercie zarządzania urządzeniami. Nasza gwarancja na inteligentne baterie to inteligentny i ekonomiczny sposób na zapewnienie, aby Twoje urządzenia Toughbook działały z maksymalną wydajnością przez całą dobę.

 

OTO, JAK TO DZIAŁA

  • Oprogramowanie Toughbook Smart Service Lite monitoruje stan baterii urządzenia Toughbook.
  • Jego zadaniem jest identyfikowanie baterii, które tracą swoją pojemność — wymienimy każdą, której pojemność spadnie poniżej 50% w normalnych warunkach użytkowania.
  • Gdy stan baterii się pogarsza, wysyłamy do klienta automatyczne powiadomienie e-mail.
  • Klient kontaktuje się z firmą Panasonic, aby poprosić o przesłanie baterii zastępczej na wcześniej ustalony adres.
battery-lightning

INTELIGENTNA OCHRONA PRZEZ 3 LATA

Korzyści z zakupu gwarancji na inteligentną baterię szybko procentują:

shield battery
  • Zapewnienie optymalnej wydajności, produktywności oraz satysfakcji pracowników.
  • Zmniejszenie kosztów związanych z awariami i wymianami baterii.
  • Zmniejszenie przestojów dzięki szybkim wysyłkom baterii zastępczych.
  • Nowe baterie są zawsze dostępne w razie konieczności wymiany.
  • Trzy lata ochrony przed zbyt szybkim zużyciem baterii.

Gwarancja na inteligentne baterie Toughbook — utrzymywanie maksymalnej wydajności urządzeń i minimalizowanie przestojów, bez zbędnych utrudnień.

toughbook smart

BEZPŁATNY 60-DNIOWY OKRES PRÓBNY PEŁNEJ WERSJI OPROGRAMOWANIA TOUGHBOOK SMART SERVICE

Toughbook Smart Service to narzędzie do analiz w czasie rzeczywistym, które rejestruje, analizuje, przechowuje i raportuje informacje o stanie oraz działaniu Twoich urządzeń przenośnych.

Wraz z gwarancją na inteligentne baterie otrzymasz od nas login umożliwiający wyświetlanie pełnego pulpitu programu Smart Service. Będzie on aktywny przez 60 dni od aktywacji tokena.

toughbook warranty

POBIERZ ULOTKĘ DOTYCZĄCĄ INTELIGENTNEJ GWARANCJI NA BATERIĘ URZĄDZEŃ TOUGHBOOK

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ

Tę gwarancję można zakupić wyłącznie w punkcie sprzedaży i aktywować wraz ze standardową gwarancją na urządzenie.

Ta gwarancja może być zastosowana wyłącznie w przypadku urządzeń z technologią inteligentnej baterii. Aby skorzystać ze wszystkich korzyści oferowanych przez gwarancję na inteligentne baterie, należy zainstalować oprogramowanie Smart Service Lite. 
Zapisz się, by dołączyć do społeczności Toughtalk i otrzymywać e-mailem, listownie lub telefonicznie informacje o produktach, usługach i innych kwestiach, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować†
Przesyłając ten formularz, zgadzasz się z naszą polityką prywatności‡

*Panasonic Toughbook to oddział Panasonic System Communications Company Europe (oddział Panasonic Marketing Europe GmbH).

†Społeczność Toughtalk to Twoje źródło informacji o wszystkich rozwiązaniach klasy rugged. Członkowie społeczności mają dostęp do najnowszych informacji o premierach produktów, filmów wideo, analiz przypadków, raportów, recenzji branżowych, kwartalnych newsletterów, informacji prasowych, zaproszeń na imprezy i seminaria internetowe oraz nowości technologicznych. Wszystkie materiały wysyłamy za darmo!arge!

‡Uwaga: Uwaga: doceniamy zaufanie okazane nam przez podanie danych kontaktowych i przywiązujemy dużą wagę do ochrony prywatności. Wszystkie przekazywane nam dane osobowe podlegają naszej polityce prywatności.