COMPASS Complete

COMPASS Complete

Obsługa i bezpieczeństwo klasy biznesowej

Elastyczność, niezawodność, personalizacja. To tylko niektóre zalety urządzeń Panasonic TOUGHBOOK z systemem AndroidTM. Jednak aby w pełni wykorzystać flotę urządzeń TOUGHBOOK z Androidem, potrzebujesz również gwarancji, że każde z nich jest objęte obsługą i zabezpieczeniami klasy biznesowej.

Rozwiązaniem jest tu opracowany przez firmę Panasonic pakiet COMPASS Complete. Wykorzystaj wszystkie możliwości systemu Android i osiągnij więcej dzięki kompleksowemu pakietowi gwarancji na urządzenia TOUGHBOOK z Androidem.

Pełny zakres. Pełna kontrola. Pełne zaufanie.

Dzięki pakietowi COMPASS Complete Twoja wydajność nigdy nie spada. Zyskujesz dostęp do pełnej oferty wsparcia obejmującego całą flotę Twoich urządzeń TOUGHBOOK z systemem Android. Bez względu na to, czy chodzi o naprawę po przypadkowym uszkodzeniu, aktualizację zabezpieczeń systemu Android, czy analizę działania urządzeń w czasie rzeczywistym, możesz liczyć na najwyższą wydajność każdego urządzenia.

Lepszy wybór

Zadbaj o to, by wydajność nigdy nie spadła, dzięki opcjonalnemu dodatkowi TOUGHBOOK Smart Service. Zyskasz wartościowe analizy działania urządzeń w czasie rzeczywistym, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości inteligentnych technologii i utrzymać wydajne działanie firmy w oparciu o prawdziwie inteligentne dane, na podstawie których możesz podejmować konkretne działania.

Kompleksowy pakiet do floty urządzeń mobilnych

  • Pełny zakres gwarancji w przypadku nieumyślnego uszkodzenia zapewnia całkowity spokój ducha

  • Naprawa w 96 godzin* pozwala zminimalizować czas przestoju i zmaksymalizować produktywność

  • Aktualizacje COMPASS Security Premium gwarantują długoterminowe bezpieczeństwo urządzeń z Androidem

  • Wartościowe analizy działania urządzeń w czasie rzeczywistym dzięki rozwiązaniu TOUGHBOOK Smart Service są częścią pakietu Smart COMPASS Complete

Czas na odświeżenie infrastruktury technologicznej?

COMPASS Complete to część kompleksowego pakietu usług i zabezpieczeń do urządzeń z systemem Android, w którym znajdziesz wszystko, czego Twoja firma potrzebuje, aby wdrożyć wzmocnione urządzenia Panasonic z systemem Android i nimi zarządzać.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o pakiecie COMPASS Complete lub innych narzędziach z oferty COMPASS, już dziś skontaktuj się z menedżerem swojego konta lub użyj danych kontaktowych podanych poniżej.

KONTAKT

* Dokładamy wszelkich starań, by czas naprawy był jak najkrótszy.W 90% przypadków wynosi on 96 godzin, łącznie z transportem.

Logo systemu Android zostało odtworzone i zmodyfikowane na podstawie prac stworzonych i udostępnionych przez firmę Google — jest wykorzystywane zgodnie z warunkami opisanymi w licencji Creative Commons 3.0: uznanie autorstwa.

Android jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google LLC.

COMPASS — pakiet usług i zabezpieczeń na urządzenia z Androidem

Aby zawsze być o krok przed niestrudzoną konkurencją, potrzebujesz technologii, która będzie działać tak, jak Ty: profesjonalnie, elastycznie i dynamicznie. Teraz możesz wykorzystać pełne możliwości systemu Android w swojej firmie — umożliwia to rozwiązanie Panasonic COMPASS: pakiet usług i zabezpieczeń na urządzenia z Androidem.

FINN UT MER

TOUGHBOOK as a Service

Banebrytende teknologi ble nettopp rimeligere.

En unik, rentefri månedlig betalingsmodell for dine TOUGHBOOK-løsninger.

FINN UT MER