COMPASS Complete

Obsługa i bezpieczeństwo klasy biznesowej

Elastyczność, niezawodność, personalizacja. To tylko niektóre zalety urządzeń Panasonic TOUGHBOOK z systemem AndroidTM. Jednak aby w pełni wykorzystać flotę urządzeń TOUGHBOOK z Androidem, potrzebujesz również gwarancji, że każde z nich jest objęte obsługą i zabezpieczeniami klasy biznesowej.

Rozwiązaniem jest tu opracowany przez firmę Panasonic pakiet COMPASS Complete. Wykorzystaj wszystkie możliwości systemu Android i osiągnij więcej dzięki kompleksowemu pakietowi gwarancji na urządzenia TOUGHBOOK z Androidem.

 

Enterprise-level service and security
Coverage. Control. Confidence.

Pełny zakres. Pełna kontrola. Pełne zaufanie.

Dzięki pakietowi COMPASS Complete Twoja wydajność nigdy nie spada. Zyskujesz dostęp do pełnej oferty wsparcia obejmującego całą flotę Twoich urządzeń TOUGHBOOK z systemem Android. Bez względu na to, czy chodzi o naprawę po przypadkowym uszkodzeniu, aktualizację zabezpieczeń systemu Android, czy analizę działania urządzeń w czasie rzeczywistym, możesz liczyć na najwyższą wydajność każdego urządzenia.

Lepszy wybór

Zadbaj o to, by wydajność nigdy nie spadła, dzięki opcjonalnemu dodatkowi TOUGHBOOK Smart Service. Zyskasz wartościowe analizy działania urządzeń w czasie rzeczywistym, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości inteligentnych technologii i utrzymać wydajne działanie firmy w oparciu o prawdziwie inteligentne dane, na podstawie których możesz podejmować konkretne działania.

 

Ensure productivity never falters with the optional TOUGHBOOK Smart Service add-on. You’ll receive actionable device analytics i
The complete package for your mobile estate

Kompleksowy pakiet do floty urządzeń mobilnych

  • Pełny zakres gwarancji w przypadku nieumyślnego uszkodzenia zapewnia całkowity spokój ducha

  • Naprawa w 96 godzin* pozwala zminimalizować czas przestoju i zmaksymalizować produktywność

  • Aktualizacje COMPASS Security Premium gwarantują długoterminowe bezpieczeństwo urządzeń z Androidem

  • Wartościowe analizy działania urządzeń w czasie rzeczywistym dzięki rozwiązaniu TOUGHBOOK Smart Service są częścią pakietu Smart COMPASS Complete

Czas na odświeżenie infrastruktury technologicznej?

COMPASS Complete to część kompleksowego pakietu usług i zabezpieczeń do urządzeń z systemem Android, w którym znajdziesz wszystko, czego Twoja firma potrzebuje, aby wdrożyć wzmocnione urządzenia Panasonic z systemem Android i nimi zarządzać.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o pakiecie COMPASS Complete lub innych narzędziach z oferty COMPASS, już dziś skontaktuj się z menedżerem swojego konta lub użyj danych kontaktowych podanych poniżej.
 

COMPASS Complete is part of the Complete Android Services and Security suite, giving your business everything it needs to deploy

* Dokładamy wszelkich starań, by czas naprawy był jak najkrótszy.W 90% przypadków wynosi on 96 godzin, łącznie z transportem.

Logo systemu Android zostało odtworzone i zmodyfikowane na podstawie prac stworzonych i udostępnionych przez firmę Google — jest wykorzystywane zgodnie z warunkami opisanymi w licencji Creative Commons 3.0: uznanie autorstwa.

Android jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google LLC.

COMPASS

COMPASS — pakiet usług i zabezpieczeń na urządzenia z Androidem

Aby zawsze być o krok przed niestrudzoną konkurencją, potrzebujesz technologii, która będzie działać tak, jak Ty: profesjonalnie, elastycznie i dynamicznie. Teraz możesz wykorzystać pełne możliwości systemu Android w swojej firmie — umożliwia to rozwiązanie Panasonic COMPASS: pakiet usług i zabezpieczeń na urządzenia z Androidem.

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

Banebrytende teknologi ble nettopp rimeligere.

En unik, rentefri månedlig betalingsmodell for dine TOUGHBOOK-løsninger.