• Zaprojektuj, przystosuj,
  wspieraj, chroń.

  ProServices to połączenie sprawdzonej solidności urządzeń Toughbook i Toughpad oraz wyróżniających nas światowej klasy procesów projektowania, produkcji i wsparcia, dzięki którym możemy przygotować najlepsze narzędzie dla Państwa firmy.

 • Chroń swoją technologię.
  Chroń swoją inwestycję.

  Panasonic ProTect: maksymalna ochrona najważniejszych urządzeń, błyskawiczne naprawy i bezkonkurencyjne opcje gwarancji.

 • Poradzą sobie w każdych warunkach, ale nie uszczuplą Twojego budżetu.

ProServices and ProTect

Przekształć swój biznes dzięki idealnemu rozwiązaniu TOUGHBOOK

Zmaksymalizuj moc swojego TOUGHBOOKa dzięki indywidualnym rozwiązaniom Panasonic ProServices.

ProServices daje Ci kontrolę:

 • Zaprojektuj swoje idealne rozwiązanie TOUGHBOOK
 • Dostosuj je do swoich potrzeb
 • Uzyskaj wsparcie na każdym etapie
 • Chroń swoją inwestycję dzięki niezrównanym opcjom bezpieczeństwa, inteligencji i serwisu.

W połączeniu ze sprawdzoną trwałością produktów TOUGHBOOK i wsparciem światowej klasy serwisu, ProServices gwarantuje, że Twoi pracownicy nigdy nie przegapią żadnego uderzenia.

incar

ProServices — projektowanie rozwiązania

Nasz zespół specjalistów inżynierów może zaprojektować i dostarczyć wszelkiego rodzaju rozwiązania potrzebne pracownikom — od innowacyjnych rozwiązań do dokowania po integrację produktów innych firm. Ponieważ wszystko odbywa się wewnątrz firmy, rozwiązanie będzie zapewniać gwarantowaną jakość odpowiadającą wysokim standardom urządzeń TOUGHBOOK.

tablet

ProServices — dostosowywanie rozwiązania

Wyposaż swoich pracowników w najlepsze wytrzymałe narzędzie z obsługą dostosowanych do potrzeb funkcji brandingu, instalacji, aplikacji, ustawień zabezpieczeń i danych, którymi będzie zarządzać wyznaczony kierownik projektu, aby urządzenia były gotowe do pracy natychmiast po wyjęciu z opakowania.

case

ProServices — pomoc techniczna najwyższej jakości

Nasi eksperci realizują proces dostosowywania produktów wewnątrz firmy i służą radą na każdym kroku. Nasz portfel światowej klasy usług — od pakowania i śledzenia po pomoc techniczną — zapewnia wzrost wydajności już od pierwszego dnia.

protect

ProServices ProTect

Osiągaj maksymalną produktywność w dowolnym miejscu i czasie bez przeszkód.

Nasze niezrównanie opcje gwarancji, wyjątkowo krótki czas napraw i remontów oraz udowodniona trwałość technologii TOUGHBOOK pozwalają na ograniczenie przestojów i przypadkowych uszkodzeń, aby zapewnić nieprzerwaną pracę firmy.

TOUGHBOOK

TOUGHBOOK as a Service

Nowoczesna technologia — teraz na każdą kieszeń.

Subskrybcjia *TOUGHBOOK-as-a-Service jest rozwiązaniem OPEX, bazującym na stałej, miesięcznej opłacie przez 3, 4 lub 5 lat.