• G2 header

TOUGHBOOK G2 5G: NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ PANASONIC TOUGHBOOK G2 OBSŁUGUJE TERAZ TAKŻE SIEĆ 5G

Warszawa, 15 lutego 2022 - Panasonic zaoferuje obsługę sieci 5G w swoim najlepiej sprzedającym się modelu TOUGHBOOK G2. Wersja obsługująca 5G będzie dostępna w sprzedaży od lutego 2022 r. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników wymagających wysokiej przepustowości łącza w najbardziej ekstremalnych warunkach.

"W miarę jak w Europie w szybkim tempie postępuje rozbudowa sieci telekomunikacyjnych korzystających z częstotliwości Sub-6 GHz, również użytkownicy urządzeń mobilnych TOUGHBOOK G2 będą mogli łączyć się z siecią 5G" - powiedział Dirk Weigelt, Senior Product Marketing Manager w Panasonic Mobile Solutions Business. "Wyobraźmy sobie personel karetki pogotowia przekazujący lekarzom informacje o stanie pacjencie w formacie wideo już podczas udzielania pierwszej pomocy i oszczędzający drogocenny czas po dotarciu do szpitala. Serwisanci pojazdów ciężarowych będą mogli zdalnie diagnozować problemy techniczne i wgrywać aktualizacje oprogramowania systemów operacyjnych na poboczu drogi - oszczędzając czas i pieniądze na naprawach oraz unikając odholowywania pojazdu do warsztatu." European 5G Observatory podaje, że do października 2021 roku komercyjne usługi 5G zostały wdrożone już w 25 krajach UE.

Dzięki nowym rozwiązaniom, w tym technologii eSIM i łączności bezprzewodowej dla osób pracujących w terenie, a także zwiększonej wydajności, podwójnej pamięci RAM i pamięci masowej, TOUGHBOOK G2 jest idealnym partnerem dla pracowników mobilnych. Wyposażone w opcjonalną podświetlaną klawiaturę zawierającą dodatkowy port USB Typu-A i Typu-C ®, urządzenie może być używane w wielu trybach pracy. Na przykład jako zwykły notebook, do prowadzenia prezentacji, a także po zadokowaniu przy biurku lub w samochodzie. Dzięki tym możliwościom TOUGHBOOK G2 jest doskonałym następcą modeli TOUGHBOOK G1 i TOUGHBOOK 20.

TOUGHBOOK G2 z opcją 5G będzie dostępny obok modelu z łącznością WiFi i 4G.

Więcej informacji na temat wzmocnionych notebooków i tabletów TOUGHBOOK można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/.