• Toughbook Engage Partner Programme

Panasonic uruchomił nowy program partnerski Toughbook Edge

Panasonic pozyskał 60 resellerów do nowego programu partnerskiego Edge skoncentrowanego na sprzedaży Toughpadów i Toughbooków typu handheld. Jego celem jest wzmocnienie pozycji Panasonic na europejskim rynku terminali mobilnych.

Kanał partnerski o nazwie Edge dedykowany terminalom mobilnym ma motywować oraz wspierać VAR-ów (Value Added Resellers) w promowaniu i sprzedaży Toughbooków i Toughpadów typu handheld. Tym, którzy spełnią kryteria kwalifikacyjne zapewni wsparcie marketingowe i techniczne, a także pomoc w sprzedaży urządzeń. Do programu należy już 60 wykwalifikowanych resellerów w Europie, a celem Panasonic jest poszerzenie tej listy.

Program będzie koncentrował się na sprzedaży 5-calowych i mniejszych Toughpadów, takich jak FZ-N1 oraz powiązanych z nimi urządzeń peryferyjnych. Modele te zdobywają coraz większą popularność wśród specjalistów takich branż, jak transport, logistyka, handel i produkcja. Wszystkie produkty dostępne są za pośrednictwem ScanSource Europe, która w styczniu br. została europejskim dystrybutorem urządzeń typu handheld Panasonic.

- Nowi partnerzy będą mieli udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu wytrzymałych rozwiązań handheld - sprzętu, oprogramowania i usług o wartości dodanej. Ponadto resellerzy, którzy osiągną cele sprzedaży będą promowani za pośrednictwem kanału partnerskiego, by mogli czerpać korzyści z naszego wspólnego sukcesu - mówi Steven Vindevogel, dyrektor sprzedaży w Panasonic Toughbook.

Więcej informacji na temat wzmocnionych notebooków i tabletów Panasonic Toughbook i Toughpad można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl/produkty-komputerowe/.