Panasonic skraca czas dostawy TOUGHBOOKÓW do 30 dni

Panasonic zapowiedział skrócenie czasu oczekiwania na dostawę urządzeń TOGHBOOK z 90 do 30 dni. Nowe warunki będą obowiązywać od czerwca 2019 r. 30-dniowy termin dostawy dotyczyć będzie większości wzmocnionych notebooków, tabletów i urządzeń przenośnych, z wyjątkiem najbardziej skomplikowanych projektów realizowanych na zamówienie klienta.

Do tej pory czas oczekiwania na wzmocnione urządzenia Panasonic od momentu ich zamówienia wynosił do 90 dni. Wynika to z faktu, iż w większości przypadków Panasonic dostosowuje i konfiguruje modele TOUGHBOOK w zależności od wymagań klienta. Jednak dzięki optymalizacji łańcucha dostaw, który został przeprowadzony przez zespół inżynierów Panasonic w Europejskim Centrum Konfiguracji i Serwisowania w Cardiff, czas oczekiwania na dostarczenie produktów został skrócony do 30 dni dla prawie całej linii TOUGHBOOK. Tylko 10% zamawianych urządzeń - projektowanych na zamówienie - będzie nadal dostarczane w przeciągu 60-90 dni. 

- To kolejny krok naprzód w zakresie jakości usług zapewnianych przez Panasonic TOUGHBOOK. Mimo iż nasi klienci rozumieją, że konfiguracja i przetestowanie urządzeń tworzonych zgodnie z ich wymaganiami zajmuje trochę czasu, staramy się, aby czas dostaw był coraz krótszy. Już teraz klienci doceniają naszą elastyczność i szybkość reakcji na ich potrzeby - mówi Kevin Jones, dyrektor zarządzający w firmie Panasonic Mobile Solutions Business w Europie.

Wszystkie urządzenia Panasonic TOUGHBOK tworzone są w Europejskim Centrum Konfiguracji i Serwisowania w Walii, które niedawno obchodziło 20. rocznicę istnienia. W tym czasie Panasonic stał się europejskim liderem na rynku wzmocnionych urządzeń mobilnych - ma 67-procentowym udziałem w przychodach ze sprzedaży wytrzymałych i  wytrzymałych notebooków oraz 56-procentowym udziałem w rynku wytrzymałych tabletów.