Prasa

30/03/2020

Firma Panasonic TOUGHBOOK Europe chciałaby przede wszystkim podziękować wszystkim osobom, które narażają się, abyśmy mogli nadal prowadzić normalne życie, i które przyczyniają się do sprawnego funkcjonowania naszej infrastruktury.

Chcielibyśmy Państwa poinformować o podjętych przez nas działaniach mających na celu wsparcie naszych europejskich klientów, partnerów dystrybucyjnych i pracowników w trakcie pandemii koronawirusa (COVID-19).

9/09/2019

Panasonic zaprezentował nowy notebook klasy semi-rugged TOUGHBOOK 55. Smukły i lekki model ma poprawić elastyczność i wydajność pracy, a także zapewnić maksymalny zwrot z inwestycji dla firm. Po raz pierwszy użytkownicy będą mogli dostosować urządzenie do różnych zadań będąc w terenie.

1/08/2019

Panasonic wprowadził narzędzie do identyfikacji i kontroli dostępu, przeznaczone do integracji z 7-calowym modelem wzmocnionego tabletu TOUGHPAD FZ-M1. Passport Reader Solution jest rozwiązaniem stworzonym dla służb granicznych, policji, służb bezpieczeństwa, a także dla branży turystycznej, rozrywkowej i hotelarskiej.